Ordinace v růžové zahradě 2

Překvapení pro fanoušky Ordinace! Unikátní dokument oživí i staré hrdiny

Finále Ordinace v růžové zahradě 2 se neúprosně blíží a tvůrci si pro fanoušky připravili jedinečný dokument Můj svět je tvůj. V tom se vrátí staří známí hrdinové, nejpopulárnější tváře zavzpomínají na svoje začátky v Kamenici a uvidíte i upoutávky na poslední epizody. TV Nova ho odvysílá ve čtvrtek ve 21:45 hned po novém dílu oblíbeného seriálu.

Petr Rychlý jako průvodnce, současní i minulí oblíbení hrdinové, ty nejlepší momenty seriálu a ochutnávka, co diváky ještě čeká. To nabídne unikátní dokument Můj svět je tvůj.

Představitelé Běly a Eduarda Valšíkových, tedy Zlata Adamovská a Petr Štěpánek, se při natáčení Ordinace před lety dali dohromady. "Já jsem vlastně nikdy nechtěla herce, říkala jsem si, že se jenom předvádí a nejsou to chlapi," smála se Adamovská, která si Štěpánka vzala nejrpve v seriálu a pak i ve skutečnosti.

Za téměř 16 let se v Ordinaci vedle hlavních postav objevil nespočet známých osobností. Patřil mezi ně prezident Václav Havel, tenistka Petra Kvitová, kardiochirurg Jan Pirk, moderátorka Lucie Borhyová a další. 

Související obsah

A dvojnásobná vítězka Wimbledonu je zároveň oddanou fanynkou Ordinace, která si nenechá ujít jediný díl. „Nabídek na účinkování v Ordinaci jsem v minulosti dostala několik, ovšem ta správná chvíle přišla až tehdy, kdy jsem nemohla hrát tenis. Petr Rychlý mi v tu dobu popřál k narozeninám s tím, že až odehraju po zranění první zápas, tak že si s ním budu moct zahrát v Ordinaci,” vzpomínala Kvitová.

Silné jsou i některé příběhy fanoušků Ordinace. Málokdo by předpokládal, že sledování seriálu může někomu zachránit život. Důkazem, že se tak stalo, je 15letý Ondřej. Ten se díky Ordinaci naučil první pomoc a zachránil spolužáka s otevřenou zlomeninou. 

Nebude se pouze vzpomínat, vůbec poprvé se dostanete i k dosud velmi utajovaným informacím, co vás čeká ve velkém finále Ordinace. Dokument Můj svět je tvůj vysílá TV Nova už ve čtvrtek ve 21:45.

Už teď se na dokument můžete podívat na videoportálu VOYO, kde najdete i nové epizody týden před televizní premiérou.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz