Domácí

Vážná nehoda blokovala D1 u Prahy. V kamionu byl zaklíněný řidič

Kvůli vážné nehodě dvou nákladních aut byla od čtvrtečního odpoledne omezená doprava na dálnici D1 u Prahy. Pro zaklíněného řidiče letěl vrtulník.

Těžkým zraněním skončila srážka dvou nákladních aut ve čtvrtek krátce po 14. hodině na 5,5 kilometru dálnice D1 u Průhonic. Řidič jednoho z kamionů byl v kabině zaklíněný, jeho vyprošťování bylo podle záchranářů velmi náročné a dlouhé.


"Mladší muž byl letecky transportován do Ústřední vojenské nemocnice Střešovice. Je ve velmi vážném stavu, došlo k velké krevní ztrátě," řekla mluvčí středočeských záchranářů Petra Homolová. Podle informací TN.cz byl zraněný řidič narozený v roce 1997.

Související obsah


Provoz na dálnici ve směru na Prahu byl možný jen dvěmi jízdními pruhy. Místo se podařilo zprůjezdnit před pátou hodinou večer.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Zeman podepsal vyloučení Ruska a Číny z dostavby Dukovan

Prezident Miloš Zeman v pondělí podepsal zákon o nízkouhlíkové dohodě, který z dostavby jaderné elektrárny Dukovany vyřazuje firmy z Ruska a Číny. Zákon umožňuje využití technologií pouze od dodavatelů ze států, které přistoupily k mezinárodní dohodě o vládních zakázkách z roku 1996.

Píše se na Deník.cz