Domácí

Stihli jsme to! Nikol Štíbrová se těsně před porodem poprvé vdala

Stihli jsme to! Nikol Štíbrová se těsně před porodem poprvé vdala
Zdroj: Profimedia

Herečka Nikol Štíbrová oznámila radostnou novinku. Jen pár týdnů před porodem druhého syna si stihla vzít svého partnera Petra Leitgeba.

Nikol Štíbrová se na sociální síti pochlubila fotkou v bílých šatech. "Tak jsme to stihli," napsala ke snímku stručně Štíbrová. Teď už vlastně paní Leitgeb.

Herečka si totiž vzala Petra Leitgeba, se kterým čeká druhého syna. Ten by se měl narodit již v červnu. Zásnuby proběhly loni v prosinci. Vztah s Leitgebem oznámila v únoru 2020, předtím ale byli řadu let kamarádi. 

Nikol má ještě tříletého syna Mathiase, jehož otcem je její bývalý partner Martin Kyncl. Přestože byli zasnoubení, tak se v létě 2018 rozešli a ke svatbě nikdy nedošlo. 

Související obsah

Štíbrová je velmi populární na Instagramu, kde ji sleduje téměř 600 tisíc lidí. Spolu s kolegyněmi Veronikou Arichtevou a Martinou Pártlovou tvoří známé trio 3v1. 

Do povědomí diváků se ale nejvíce dostala rolí v seriálu Pojišťovna štěstí, kde hrála od svých 16 let. 

V Pojišťovně štěstí zářila také Jiřina Jirásková. Podívejte se:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Zatčený katalánský expremiér Puigdemont opustil vězení

Italská policie v pátek zatkla na Sardinii bývalého šéfa katalánské vlády Carlese Puigdemonta. Po několikahodinovém zadržení byl však propuštěn. Puidgemont ve čtvrtek cestoval z Bruselu do Alghera kvůli návštěvě kulturní události a na setkání s regionálním lídrem a ombudsmanem Sardinie. Když dorazil na letiště ve městě Alghero, zastavila ho pohraniční policie, píše agentura AP. Italský soud bude nyní rozhodovat, zda jej vydá do Španělska. Tam čelí obvinění za pobuřování a za zorganizování nezákonného referenda o nezávislosti Katalánska v roce 2017.

Píše se na Deník.cz