Domácí

Napadení v Hradci Králové zaznamenala kamera! Policie hledá dva agresory

Bezdůvodné napadení 35letého muže dvěma mladíky vyšetřují policisté v Hradci Králové. Už přes týden ale pachatele hledají, policisté doufají, že jim pomohou případní svědci. Ukázali proto záběry z kamer.

Bylo pět minut před půl třetí v noci, když v ulici u Velkého náměstí v Hradci Králové seděl na lavičce muž ještě s dalším člověkem a popíjeli pivo. Jen několik metrů vedle se bavila skupinka několika dalších zřejmě mladých lidí.

Aniž by mezi nimi došlo ke slovní rozepři nebo debatě, jeden z mladíků nečekaně zaútočil. Muže srazil na zem jediným přesně mířeným kopem směřujícím na hlavu. Druhý z mladíků pak na muže ještě velmi silně dupl. Útočníci pak z místa odešli.

A protože se to odehrálo uprostřed noci na poměrně rušné ulici, lidé, kteří útok viděli, zavolali záchrannou službu. Se středně těžkým zraněním byl muž odvezen do nemocnice.

Související obsah

Stalo se to už minulou sobotu, ale policisté zatím totožnost mladíků neznají, proto prosí svědky nebo kohokoliv, kdo by na záznamu mladíky poznal, aby se přihlásil na linku 158.

Podle informací televize Nova to nebyl ojedinělý útok za poslední týdny na stejném místě a je pravděpodobné, že se jedná o stejné agresory.

klma, tn.cz / TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz