Osobnosti

Zpěvačka Kristína se stala maminkou! Dokázala tajit těhotenství i porod

Zpěvačka Kristína se stala maminkou! Dokázala tajit těhotenství i porod
Zdroj: Profimedia

Slovenská zpěvačka Kristína (33) je novopečenou maminkou. Těhotenství dokázala utajit téměř až do úplného konce. I se zveřejněním zprávy o narození miminka vyčkávala. Zpěvačce se narodil chlapeček.

O Kristíně se ví, že si pečlivě střeží své soukromí. O to překvapivější pro některé fanoušky byla informace, že se slovenské zpěvačce narodilo miminko. Mnozí totiž vůbec netušili, že je těhotná.

Krásné tajemství si dokázala udržet dlouhých osm měsíců. I se zprávou o narození chlapečka otálela. Na svět příšel už začátkem května, s fanoušky se ale Kristína o radostnou zprávu podělila až nyní.

Související obsah

"Ozývám se po delším čase s mou krásnou novinkou, kterou chci s Vámi sdílet. Začátkem května jsem se stala Mámou, narodil se mi chlapeček Radoslav," napsala zpěvačka na instagram. 

Chlapečka má se svým manželem a producentem Mariánem Kavuličem. 

Zpěvačku Kristínu Pelákovou mohou znát diváci TV Nova z filmu Život je život, kde hrála šarmantní policejní kolegyni Ondřeje Vetchého. Známá je ale i díky svým populárním hitům, díky kterým obsazovala přední místa hudebních hitparád - Horehronie, Pri oltári, V sieti ťa mám a další.

Zdroj: Profimedia
TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Chorvatský prezident je proti vstupu Finska a Švédska do NATO

Chorvatský prezident Zoran Milanović chce požádat chorvatského zástupce v NATO, aby země hlasovala proti vstupu Finska a Švédska do NATO. Řekl to stanici N1 TV. Záhřeb by podle něj měl uplatňovat právo veta do doby, než bude v sousední Bosně schválena volební reforma, která by usnadnila bosenským Chorvatům volit své zástupce do vedoucích funkcí. Vláda Andreje Plenkoviče ale se svým prezidentem nesouhlasí. Milanović podle premiéra zastává proruské postoje.

Píše se na Deník.cz