Domácí

Vyhrocená situace v MHD! Muž mířil na pasažéry pistolí, byla to hračka

Strážníci v Ústí nad Labem zasahovali v trolejbusu městské hromadné dopravy, kde cestující mířil na ostatní pasažéry pistolí. Nakonec zjistili, že šlo jen o hračku. Cestující teď ale bude muset své chování vysvětlit u přestupkové komise.

Takovou jízdu trolejbusem asi nechce nikdo zažít. Jeden z pasažérů vytáhl zbraň a začal mířit na ostatní. Nebezpečnou situaci jeden z nich popsal po telefonu strážníkům, kteří muže vytáhli z trolejbusu a zbraň mu sebrali.

Teprve poté se zjistilo, že šlo o atrapu, která ale skutečnou zbraň připomínala. Cestující nemohli tušit, že není pravá.

Podle policie nešlo o trestný čin, incident ale oznámila přestupkové komisi. Svoje neobhajitelné chování se tam bude muset muž pokusit vysvětlit, jinak mu hrozí až 15tisícová pokuta.

Související obsah

V Ostravě před časem řešili situaci, kdy zbraň ve voze městské hromadné dopravy byla naopak užitečná. Jedna z cestujících ji vytáhla na útočníka, který pěstmi bezdůvodně napadl ostatní pasažéry. Jednoho z nich praštil lahví do hlavy. Pistoli měla cestující legálně a za svou statečnost dostala medaili.

tn.cz / TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz