Zahraničí

Zemřel moderátor SuperStar Viršík. Odpočívej v pokoji, vzkázal Habera

Zemřel moderátor SuperStar Viršík. Odpočívej v pokoji, vzkázal Habera
Zdroj: Markíza

Ve věku 56 let zemřel ve středu známý slovenský moderátor Július Viršík. Do povědomí lidí se dostal především v roce 2004 jako porotce známé pěvecké soutěže SuperStar. Podle informací slovenských médií zemřel na zástavu srdce, přesnou příčinu smrti musí ale určit pitva.

Podle informací portálu tvnoviny.sk zemřel Viršík ve středu na své chatě v Malých Levároch. Známý moderátor měl utrpět zástavu srdce. Několik lidí se ho na místě snažilo oživit, ale bohužel neúspěšně.


"Julo Viršík. Znali jsme se více než 30 let. Byl přímý, slušný, vtipný a vždy jsem z něj cítil jeho přátelství a férovost. Dobrý chlap! A měl rád hudbu, tak jako já! Stále nás v životě některé dny tak nečekaně a smutně překvapí. Odpočívej v pokoji Julo a soustrast rodině!“ napsal na sociální sítě zpěvák Pavol Habera, kterého mohou diváci televize Nova taktéž znát také jako porotce oblíbené pěvecké soutěže SuperStar.

Související obsah


"Julo byl stará škola. Když se pracovalo, tak se pracovalo, když se bavilo, tak se bavilo. V paměti mi zůstane jako vždy veselý a pozitivně naladěný kluk, který sypal z rukávu zábavné příhody. Samozřejmě, s tím jeho nezaměnitelným hlasem,“ vzpomíná na moderátora slovenský bavič Ivo Ladižinský.

Július Viršík, jehož profesionální život byl spjat zejména s rozhlasovým vysílám, začal poznávat práci s mikrofonem v Slovenském rozhlase, ve kterém působil už během studia žurnalistiky na Filozofické fakultě Univerzity Komenského v Bratislavě. Nejdříve pracoval v redakci Pozor zatáčka a pak ve vysílání pro mládež s názvem Rádio Elán. V roce 1991 přešel do vznikajícího rádia Rock FM, kde měl vlastní pořad s hitparádou písniček.

Finálový večer SuperStar byl plný emocí, plakal i Leoš Mareš. Podívejte se na reportáž televize Nova:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz