Domácí

První narozeniny dcery Bagárové: Podívejte se, jak krásnou měla oslavu

První narozeniny dcery Bagárové: Podívejte se, jak krásnou měla oslavu
Zdroj: archiv M. Bagárové

Dcera Moniky Bagárové slaví první narozeniny. Půvabná zpěvačka, finalistka a od loňska i porotkyně SuperStar jí vystrojila nádhernou oslavu, s fotografiemi se pochlubila na sociálních sítích. Malé Rumince, jak dcerku oslovuje, sepsala i dojemné přání.

Oslavu ve velkém stylu vystrojila své dceři Rumii k prvním narozeninám Monika Bagárová. Snímky zveřejnila na sociálních sítích.

"Moje milá Ruminko, moje vysněné děťátko. Dnes (ve čtvrtek, pozn. red.) slavíš své první narozeniny. Ve stejný den jako tvůj dědeček, ten nejlepší dědeček, jakého sis mohla přát. Chtěla bych ti poděkovat, jsi to nejcennější a nejkrásnější, co mě v životě mohlo potkat," dojala se zpěvačka a porotkyně SuperStar.

Narození dcery jí podle jejích slov změnilo život. "S tebou dostal ty pravé hodnoty a začal být opravdu barevný," pokračovala.

"Přeji ti, aby tě láska, smích, zdraví a boží požehnání doprovázelo po celý život. Už teď vím, že z tebe jednou bude dobrý a laskavý člověk, který kolem sebe bude rozdávát radost lásku a dobro. Děkuji pánu bohu za ten nejcennější dar, jaký jsem od života mohla dostat," uzavřela Bagárová.

Rumii má s dlouholetým partnerem, MMA zápasníkem Makhmudem Muradovem.

Monika porodila jen tři dny po prvním přímém přenosu SuperStar 2020. Připomeňte si ho:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Policie zatkla bývalého lídra katalánských separatistů Carlese Puigdemonta

Italská policie zatkla na Sardinii bývalého šéfa katalánské vlády Carlese Puigdemonta. Puidgemont ve čtvrtek cestoval z Bruselu do Alghera kvůli návštěvě kulturní události a na setkání s regionálním lídrem a ombudsmanem Sardinie. Když dorazil na letiště ve městě Alghero, zastavila ho pohraniční policie, píše agentura AP. Zítra soud rozhodne, jestli ho vydá Španělsku, nebo propustí. Ve Španělsku čelí obvinění za pobuřování a za zorganizování nezákonného referenda o nezávislosti Katalánska v roce 2017.

Krátká zpráva

Chlapec v Nizozemsku vyhrál soud, může se očkovat proti covidu

Dvanáctiletý chlapec se v Nizozemsku obrátil na soud, protože mu otec zakázal očkování proti covidu-19. Kluk o vakcínu moc stál, aby se mohl vídat s nemocnou babičkou a neohrozil ji. V zemi je možné očkování od 12 let se souhlasem obou rodičů. Soudce se přiklonil na stranu chlapce, jehož rodiče jsou rozvedení.

Píše se na Deník.cz