OBCHODNÍ SDĚLENÍ – Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah

Grilování se Spakem

S létem přicházejí příjemné chvíle strávené u dobrého jídla z grilu. Užijte si vaše oblíbené pokrmy s výrobky značky Spak.K letnímu období se skvěle hodí dobré jídlo. A dobrým jídlem z grilu nepohrdne ani ten největší gurmán. Pokud však chcete pozvednout své grilované delikatesy ještě na vyšší úroveň, doplňte je skvělými výrobky Spak, které dodají vašim pokrmům ten správný říz.

Tradice a kvalita těchto produktů vám zajistí nezapomenutelný chuťový zážitek, na který se budete vy i vaši nejbližší znovu těšit. Nezáleží na tom, zda vsadíte na osvědčenou klasiku v podobě prvotřídního Spak Master Ketchupu, na ketchup či hořčici Spak Gourmet, nebo dáte na stůl populární BBQ omáčku. Tak jako tak nebudete litovat.

Ketchupy řady Spak Master si vás získají díky své kvalitě a výborné chuti. Ať už ochutnáte klasický Spak Master Ketchup, Spak Master Ketchup Se sušenými rajčaty nebo příjemně pikantní Spak Master Ketchup Jalapeño, chuť vyzrálých rajčat zpracovaných do tohoto jemného kečupu vás rozhodně nezklame.Pokud čekáte hodně hostů a chcete mít jistotu, že si každý přijde na své, naservírujte spolu s jídlem i produkty řady Spak Gourmet – Spak Gourmet Ketchup a Spak Gourmet Klasická hořčice. Tato klasika potěší celou rodinu a díky praktickému velkému balení vám vydrží na víc grilování.

Pro milovníky typické chuti barbecue omáčky rozhodně na stole nesmí chybět Spak Barbecue omáčka, která je k dostání i v bio variantě. Skvělé kouřové aroma a přírodní chuť bez konzervantů podtrhnou každé jídlo. Navíc se tyto omáčky dají využít i k marinování.

Více informací najdete na Facebooku či Instagramu spakmasmak.

 

 

Komerční článek

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz