Zahraničí

Youtuber přivázal psa k balónkům a pustil ho do vzduchu, skončil za mřížemi

Youtuber přivázal psa k balónkům a pustil ho do vzduchu, skončil za mřížemi
Zdroj: Městská policie Česká Lípa

Indická policie zatkla ve středu známého youtubera, který svého psa přivázal k balónkům naplněným héliem a nechal ho vznášet se ve vzduchu. Celý incident si navíc nahrával. Internetového baviče už policie obvinila z týrání zvířat.

32letý youtuber Gaurav Sharma nahrál 21. května na svůj YouTube kanál video, které zachycuje moment, kdy jeho psa připevní k balónkům naplněným héliem a vypustí do vzduchu. Psa se nakonec podaří chytit až náhodnému člověku ve výšce druhého patra, informuje BBC.


Video zhlédlo na internetu více než čtyři miliony lidí. Sharma však v komentářích většinou sklidil od svých diváků kritiku. Youtuber se ale bránil, že dodržoval všechna bezpečnostní opatření. Po vlně negativních komentářů ale video následně ze sociálních sítí odstranil.

Související obsah


Policie následně uvedla, že zatkla Sharma poté, co na něj podala stížnost Organizace pro dobré životní podmínky zvířat People for Animals (PFA).


"Kdokoli se na mě zlobí, omlouvám. Chápu, že to byla velká chyba," řekl Gaurav Sharma v novém videu poté, co byl ve čtvrtek pozdě propuštěn z vazby.

Husky byl den uvězněn v rozpáleném autě, zachránili ho až strážníci. Podívejte se na video:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Británie kvůli šíření omikronu zpřísní protipandemická opatření

Britský premiér Boris Johnson ve středu oznámil zpřísnění některých opatření v důsledku prudkého nárůstu případů mutace omikron. Nová opatření označil jako "plán B" na poražení covidu během zimy. Od pátku budou na většině veřejných míst povinné roušky a od příštího týdne vláda nařizuje práci z domova lidem, kteří na to mají podmínky. Vstup na hromadné akce bude možný jen s potvrzeným očkováním nebo negativním testem.

Krátká zpráva

Diplomatický bojkot zimní olympiády v Pekingu podpoří i Kanada

Kanada se připojí ke Spojeným státům, Velké Británii a Austrálii v diplomatickém bojkotu zimních olympijských her v Pekingu, řekl ve středu kanadský premiér Justin Trudeau. Oznámení přišlo poté, co Bílý dům spolu s australskou a britskou vládou potvrdily diplomatický bojkot zimních her v únoru na protest proti porušování lidských práv v Číně. Čína slíbila, že bude reagovat "pevnými protiopatření".

Píše se na Deník.cz