Zahraničí

Masová střelba na Floridě: Dva mrtví, nejméně 25 postřelených

Dva lidé zemřeli a nejméně 25 jich bylo zraněno při nedělní střelbě v jednom z hudebních klubu v americké Floridě. Podle informací policie bylo útočníků několik.

Podle informací policejního vyšetřovatele Alfreda Ramireze zastavilo před hudebním klubem bílé SUV ze kterého vyskákali tři muži ozbrojení samopaly. Následně začali střílet do davu, který čekal před vstupem do klubu, informuje ABC.

Střelba si podle aktuálních informací vyžádala dva mrtvé. Celkově bylo při incidentu postřeleno nejméně 20 lidí. Pachatelé jsou podle policie stále na útěku.

Související obsah

"Jsem na místě činu dalšího zbabělého násilí se zbraněmi, kde bylo postřeleno více než 20 lidí a dva lidé zemřeli. Jednalo se o chladnokrevné vrahy, kteří bez rozdílu stříleli do davu. Budeme se domáhat spravedlnosti. Upřímnou soustrast rodině obětí," uvedl Ramirez na Twitteru.

Jedná se už o druhou masovou střelbu ve Spojených státech amerických za poslední týden. Po zuby ozbrojený útočník totiž rozpoutal ve středu u železniční budovy v centru kalifornského San Jose krvavé peklo. Střelba si vyžádala devět obětí. Policie útočníka zastřelila.

Muž v Liberci zastřelil manželku, potom postřelil sebe. V nemocnici zemřel. Podívejte se na reportáž televize Nova:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz