Domácí

Feri po nařčení odhodil své afro. Sestřih sdílel na instagramu

Bývalý poslanec Dominik Feri se rozhodl pro změnu image. Fotku svého nového sestřihu sdílel ve středu na instagramu mezi svými nejbližšími přáteli. Pro změnu vizáže se nejspíše rozhodl poté, co byl nařčen z několika sexuálních obtěžování. Feri se současně vzdal svého poslaneckého mandátu.

Dominik Feri, který má na sociálních sítích přezdívku "choco afro", shodil svůj jedinečný účes. Změnu nejspíše vyvolalo obvinění, kterému Feri čelí. Bývalý poslanec měl údajně v minulosti sexuálně zneužít několik studentek.

Změny na Feriho hlavě vyvolaly velkou diskuzi mezi čtenáři TN.cz. Zatímco někteří jeho novou image chválí a také píší, že to měl udělat již dávno, jiní poukazují na to, že obměna fyzického vzhledu nutně neznamená jiné charakterové vlastnosti.

"Jestli si myslí, že se tím něco změní, tak to je na omylu," napsala Soňa. "To měl udělat dávno a ne chodit jako kdyby měl na hlavě hnízdo," reagoval uživatel Mišaneček. "Charakter se změnou vzhledu nezmění...," zamyslel se Martin. "Tak tohle se povedlo. Pěkný chlap," zhodnotila Jana. "Jediná změna je, že nevypadá jak vrah Bárta ze seriálu Simpsonovi. To mu reputaci nezlepší," srovnal Venca.

V minulém týdnu o svědectví dívek informovaly Deník N a A2larm. Dívky obvinily Feriho z toho, že je měl údajně v opilosti a bez jejich souhlasu přinutit k pohlavnímu styku. Případem se již zabývá policie.

Feri s obviněním nesouhlasí a v minulém týdnu na svém instagramu uvedl, že rezignuje na mandát poslance.

Související obsah

"Vždy jsem si přál politiku jinou, založenou na osobní odpovědnosti. Nyní chci jít sám příkladem. Rezignuji na mandát poslance a nebudu se účastnit podzimních voleb. Nechci, aby lživé a manipulativní články v médiích poškozovaly mé nejbližší okolí ani mé kolegy. Bránit se proti nim budu soudní cestou. Byla pro mě mimořádná čest sloužit a být vaším poslancem," napsal bývalý poslanec.

Poslanecký mandát TOP 09 v úterý ve Sněmovně nahradila filmová dokumentaristka Olga Sommerová.

 

Zdroj: Instagram

Právě díky svým nevšením vlasům byl bývalý politik velmi snadno rozpoznatelný i ve Sněmovně. Jeho ikonický účes se v roce 2019 objevil i na přebalu jeho knihy Tak jsme lajkovali.

Kriminalisté začali prověřovat případ Dominika Feriho. Na reportáž TV Nova se podívejte zde:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz