Krimi

Skútr vezoucí dítě se srazil s autem. Muž zemřel, hoch je zraněný

Skútr vezoucí dítě se srazil s autem. Muž zemřel, hoch je zraněný
Zdroj: HZS Olomouckého kraje

Hasiči, zdravotníci i policisté zasahovali ve středu ráno v Olomouci u vážné nehody osobního auta a skútru. Srážku nakonec jeden člověk nepřežil. Zranění utrpělo i dítě, které se na malé motorce vezlo.

"Oznámení o události jsme přijali přesně v 6:45 s tím, že na křižovatce ulic Pražská a třída Míru došlo ke střetu osobního auta s malou motorkou. Při průzkumu bylo zjištěno, že jde o skútr a na místě jsou dva zranění lidé. Jednoho měla v péči zdravotnická záchranná služba, které jsme asistovali. I přes veškerou snahu zasahujících záchranářů však na místě svým zraněním podlehl," přiblížila nehodu mluvčí hasičů Lucie Balážová.

Zdroj: HZS Olomouckého kraje

"Po příjezdu na místo bylo vyhodnoceno, že u řidiče skútru došlo k zástavě oběhu a byla tak nutná resuscitace. Šlo o muže středního věku, kterého se přes veškerou snahu bohužel nepodařilo zachránit," upřesnila mluvčí záchranky Lucie Urbanová.

Související obsah

Při nehodě se zranil také nezletilý spolujezdec z havarovaného skútru. "Operační středisko tak na místo vyslalo další posádku, která chlapce po základním ošetření a stabilizaci zdravotního stavu převezla do Fakultní nemocnice Olomouc na oddělení urgentního příjmu s úrazem nohy," informovala Urbanová.

Jak přesně k nehodě došlo a kdo ji zavinil, nyní vyšetřují kriminalisté.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Krimi

Důležité Události

Píše se na Deník.cz