Zajímavosti

Zloděj prchnul se stovkami losů. "Vyhrál" jen zatčení, hrozí mu vězení

Zloděj prchnul se stovkami losů. "Vyhrál" jen zatčení, hrozí mu vězení
Zdroj: Profimedia

Pořádnou porci smůly měl zloděj v severním Polsku. Paní štěstěnu dostal na svoji stranu pouze krátce - v obchodu se mu sice podařilo ukrást stojan plný stíracích losů, jenže ani jeden nebyl výherní. Krátce nato ho navíc dopadli policisté a teď mu za kuriózní krádež hrozí několikaleté vězení.

Dvaadvacetiletý nenechavec úřadoval ve městě Iława. Poté, co vešel do obchodu, prodavačce oznámil, že chce koupit alkohol. Když žena pro zboží odešla, využil její nepozornosti a popadl plastový stojan napěchovaný stíracími losy. Celkem jich ukořistil 591, píše portál Polsat News.

Krádež byla krátce nato nahlášená na policii, obchod odhadl způsobenou škodu na asi dva a půl tisíce zlotých (přes 14 tisíc korun). Strážci zákona mladíka vypátrali. Ale ne dřív, než stihl všech 591 losů setřít. Přesto měl pech - ani jedna z kartiček nebyla výherní.

Související obsah

"Policisté muže vyslechli a seznámili ho s obviněním. K činu se přiznal. Trestní zákoník za krádež stanoví uložení trestu až pěti let ve vězení," uvedla k nezvyklému případu policie Varmijsko-mazurského vojvodství.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz