Domácí

Zemřel Muž roku 2013 Antonín Beránek. Bylo mu pouhých 30 let

Zemřel Muž roku 2013 Antonín Beránek. Bylo mu pouhých 30 let
Zdroj: Profimedia

Ve věku 30 let zemřel Muž roku 2013 Antonín Beránek. Uznávaný model skončil v pátek po autonehodě v šanghajské nemocnici. O život bojoval několik dní, nakonec ho však prohrál. O úmrtí informoval server Blesk.cz.

Model zemřel v noci ze středy na čtvrtek v šanghajské nemocnici. Smutnou zprávu potvrdil TN.cz ředitel soutěže Muž roku David Novotný. "Informaci mohu potvrdit. Velice mě to zasáhlo, psala mi to Tondova maminka, se kterou jsem v kontaktu,“ řekl Novotný.


Antonín Beránek po vítězství v české soutěži Muž roku 2013 odletěl do Indonésie, kde se účastnil finále Mister International. Skončil na 6. místě. Poté v Asii už zůstal.

Související obsah


"Převážnou část života strávil v Asii. Byl velice uznávaný, protože pro asijský trh byl velmi atraktivní,“ doplnil Novotný.


Smutný osud postihl také vítěze soutěže z roku 2009 Martina Zacha. Ten si totiž jen den po vítězství při skoku do rybníka poranil páteř a skončil na invalidním vozíku.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Novým brněnským biskupem se stal Pavel Konzbul

Papež František ve čtvrtek jmenoval nového brněnského biskupa. Tím se stal dosavadní pomocný biskup Pavel Konzbul. Informovalo o tom brněnské biskupství na svém webu. Nahradí tak Vojtěcha Cikrleho, který byl ve funkci od roku 1990.

Krátká zpráva

Bývalý rektor Zima bude kandidovat na prezidenta

Exrektor Univerzity Karlovy a profesor Tomáš Zima se rozhodl, že bude kandidovat na post prezidenta republiky. Potvrdil to redakci TN.cz. "Rozhodl jsem se tak proto, že celý život pomáhám lidem jako lékař, učím studenty a kolegy a vedl jsem také velké instituce. Rád bych, aby naše země byla spokojená, bezpečná a bez extrémů," řekl Zima.

Píše se na Deník.cz