Zajímavosti

Krásku z Ordinace před lety přizabil kamarád, teď se stala maminkou!

Veronika Krejzová (27), rodným jménem Zelníčková, se stala maminkou! Zpěvačka a herečka, kterou diváci mohou znát ze seriálů Ordinace v růžové zahradě nebo Gympl, se o radostnou novinku podělila na sociální síti - pět let po hrozivém útoku, při kterém málem přišla o život. TN.cz pak poskytla exkluzivní fotografie i krátký vzkaz pro své fanoušky z řad diváků TV Nova.

Poslední květnový den přišla v pražské porodnici U Apolináře na svět holčička Amelie. Při narození vážila 3,75 kg a měřila 51 cm a jejími hrdými rodiči jsou zpěvačka a herečka Veronika Krejzová s manželem a zároveň kolegou z kapely Anacreon Tomášem.

"Maminka je ten nejstatečnější a nejsilnější člověk, jakého znám, a já jí tímto vzdávám svůj hold! Veroniko, jsem na Tebe strašně hrdý, jak jsi to celé zvládla,“ vzkázal prostřednictvím sociálních sítí hrdý tatínek.

"I přes tu neskutečnou bolest jsi byla silná, odhodlaná a bojovná! Nezvládl bych ani desetinu toho, co Ty! Děkuji Ti za vše! Vždy Tě budu milovat! Vás OBĚ!“ pokračoval ve svém vyznání.

Související obsah

Že je na svou manželku náležitě hrdý, potvrdil tatínek i TN.cz. "Verča byla strašně statečná a silná. Momentálně prožívám nejkrásnější chvíle v životě, asi tak jako každý chlap. Amelka je nádherná, roztomilá a hlavně zdravá. Po porodu když jsem šel se sestřičkou na převážení a přeměření, jsem okamžitě přepočítával všechny prstíky. Byla, je a bude s maminkou pro mě nejkrásnější na světě. Jsem hrdý táta!" svěřil se.

A pyšná je i novopečená maminka. "Zdravíme všechny diváky TN.cz. Máme se krásně a jsme doma," zářila štěstím herečka.

Brutální útok na Veroniku

Holčička se narodila pět let poté, co si Veronika musela projít peklem. Herečku, známou třeba ze seriálu Ordinace v růžové zahradě, napadl muž, kterého považovala za kamaráda. Zaútočil na ni v Jemníkách na Kladensku ve zkušebně kapely Anacreon, s níž Krejzová zpívá. 

Při odchodu ze zkušebny popadl skleněný půllitr a udeřil jím zpěvačku do hlavy. Rozbil o ni ještě další dvě lahve piva a poté ji škrtil. Zelníčkové se podařilo útočníka kousnout do ruky a utéct. Na útěk se dal také útočník, kterého našli o pár hodin později nedaleko autobusové zastávky. U soudu později tvrdil, že si incident nepamatuje, protože trpí cukrovkou a měl zrovna hyperglykemický záchvat. Nakonec za pokus o vraždu dostal osm let, po roce stráveném v plzeňské věznici ale zemřel.

Napadením herečky se zabýval i Vrchní soud:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zajímavosti

Důležité Události

Píše se na Deník.cz