TV Nova

Po dřině přišlo nadšení. Padla první klapka nové série Policie Modrava!

Padla první klapka nové série Policie Modrava, která si získala obrovskou přízeň diváků a spoustu fanoušků. A na natáčení v Národním parku Šumava se těšil nejen oblíbený herecký tým, ale i režisér, který je už i autorem scénáře a kameramanem v jedné osobě - Jaroslav Soukup.

Po třech letech na podobných krásných místech Šumavy. První klapku nových dílů si nenechali ujít novináři, ale dočkat se nemohli ani herci.

"Atmosféra je báječná, už v autě jsme říkali s kolegy - je to tady!" neskrývala nadšení herečka Dagmar Čárová. 
"Co se nezměnilo, je Šumava a skvělá atmosféra tady na place," přidal se Matěj Dadák. "Je to, jako když se sejde dost velká rodina po dost dlouhé době," přidal se další z aktérů Zdeněk Palusga. "Je to tady krásný," zakončila komentáře herců Taťjana Medvecká.

Související obsah

Samotnému natáčení předcházely dlouhé měsíce příprav. Režisér Jaroslav Soukup musel nejprve vymyslet příběhy a zápletky, sepsat scénáře a objet lokace. "Největší dřina je najít ty příběhy, a těch deset měsíců to psát," prohlásil.

Štáb se bude po Šumavě pohybovat až do konce září a pak se režisér Soukup přesune s materiálem do střižny.

Marcela Tomčíková, lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Slovensko chce prodloužit lockdown do 16. prosince

Celoplošný lockdown pro všechny by měl na Slovensku pokračovat ještě do 16. prosince, navrhuje tamější ministerstvo zdravotnictví. V pondělí to bude schvalovat vláda, informoval portál TVnoviny.sk. Potom by se uzávěra týkala už jen nenaočkovaných. Pro lidi s vakcinací nebo pro ty, kteří prodělali covid-19, by se část obchodů a služeb otevřela. Od 25. prosince by se přidaly i hotely, restaurace mají zůstat zavřené.

Krátká zpráva

Rakousko má nového kancléře

Dosavadní ministr vnitra Karl Nehammer se v pondělí stal kancléřem Rakouska. V čele vlády nahradil Alexandera Schallenberga. Stal se tak třetím kancléřem za poslední dva měsíce. Schallenberg nahradil v této pozici 11. října Sebastiana Kurze. Ten skončil kvůli podezření z korupce. Poté, co Kurz z politiky odešel, rozhodl se rezignovat i Schallenberg.

Píše se na Deník.cz