Domácí

Kateřina (32) se pohádala s přítelem a zmizela. Policie ji hledá už tři týdny

Kateřina (32) se pohádala s přítelem a zmizela. Policie ji hledá už tři týdny
Zdroj: Policie ČR/ Profimedia

Už tři týdny západočeští policisté bezvýsledně pátrají po dvaatřicetileté Kateřině Soldánové. Že zmizela, nahlásila její matka. Mladou ženu svědci viděli naposledy 11. května na nádraží v Plzni, kde se podle jejich výpovědi pohádala s přítelem. Pak zmizela beze stopy

"14. května bylo vyhlášeno celostátní pátraní po dvaatřicetileté ženě na základě oznámení její matky. Ta viděla dceru naposledy 10. května ve 20:50 na nádraží v Klatovech, kdy pohřešovaná odjížděla s přítelem dále přes Plzeň a Prahu do Brna," uvedla policejní mluvčí Dagmar Brožová.

Naposledy Kateřinu lidé viděli 11. května na plzeňském hlavním nádraží, kde se s přítelem pohádala. "Ten odjel do Brna sám. Je tedy pravděpodobné, že se žena zdržuje stále v Plzni," odhadla Brožová. Navzdory tomu se jí stále nepodařilo najít.

Související obsah

"Pohřešovaná je střední postavy, vysoká 165 centimetrů. Má středně dlouhé blond vlasy, nosí je sčesané dozadu. Na sobě by měla mít tmavé kalhoty, tmavě šedou bundu, přes rameno velkou černou tašku. Na hlavě nosí často různé čepice. Má na obou předloktích, lýtkách a hýždích vytetované barevné květy, v jazyku piercing," přidala policejní mluvčí podrobný popis zmizelé Kateřiny.

Policisté prosí všechny, kdo by mohli mít o pohřešované ženě informace, aby se ozvali buď na tísňovou linku 158, nebo přímo domažlickým kriminalistům na číslo 974 331 329.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz