Domácí

Kriminalisté vyšetřují úmrtí dítěte v pražském Kamýku! Zveřejnili další detaily

Kriminalisté vyšetřují úmrtí dítěte v pražském Kamýku! Zveřejnili další detaily
Zdroj: AKTU.cz

Pražští kriminalisté se zabývají strašlivou tragédií, která se stala v Kamýku. O život tam přišlo malé dítě. Policisté nařídili pitvu, která prokázala, že dítě nezemřelo násilnou smrtí. V souvislosti s případem byla vyslechnuta jedna osoba. Čeká se na znalecké posudky.

V pátek v noci vyjeli policisté k úmrtí malého dítěte do jednoho z bytů v pražském Kamýku, hlášení přijala linka 158 od pracovníků záchranné služby.

"K objasnění příčiny úmrtí byla nařízena soudní pitva. Na základě výsledků provedené soudní pitvy bylo prokázáno, že dítě nezemřelo násilnou smrtí," sdělila mluvčí policie Violeta Siřišťová. Jak přesně dítě zemřelo, ale policie s ohledem na rodinné příslušníky dále komentovat nechtěla.

Vyslechnuta byla jedna osoba, kriminalisté mimo jiné požádali také o vypracování znaleckých posudků. Vyšetřování i nadále probíhá.

Související obsah

"Vzhledem k tomu, že prověřování případu je na samém prvopočátku, nebudeme v tomto smyslu poskytovat další informace," doplnila Siřišťová.

Záběry z místa z páteční noci:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Nová německá vláda chce vytvořit Spojené státy evropské

Přeměna Evropské unie na federální Spojené státy evropské bude jednou z priorit nastupující německé vlády Olafa Scholze, upozornil list The Telegraph. O změnu smluv o Unii se má zasazovat budoucí ministryně zahraničí Annalena Baerbocková. Reformu EU má kabinet v koaliční smlouvě a podporují ji všechny tři zúčastněné strany, tedy SPD, FDP i Zelení.

Píše se na Deník.cz