Zahraničí

Vévodkyně Meghan porodila! Jméno má holčička po královně i po babičce

Vévodkyně a vévoda ze Sussexu mají důvod k radosti. Harrymu a Meghan se narodila v pátek holčička. Dceru pojmenovali Lilibet "Lili“ Diana Mountbatten-Windsor - na počest královny Alžběty II. a zesnulé princezny Diany.

Harry a Meghan oznámili narození dcery. Na svět přivítali své druhé dítě, holčičku se jménem Lilibet "Lili" Diana Mountbatten-Windsor.

Harry a Meghan oznámili, že první sourozenec Archieho se narodil v pátek v Kalifornii. Lili má jméno po své prababičce královně Alžbětě II. (kterou její rodina láskyplně přezdívala Lilibet) a po babičce, zesnulé princezně Dianě.

Související obsah

V prohlášení stojí: "S velkou radostí oznamujeme, že princ Harry a Meghan, vévoda a vévodkyně ze Sussexu, vítají na světě svou dceru Lilibet "Lili" Dianu Mountbattenovou-Windsorovou. Lili se narodila v pátek 4. června v 11:40 hodin v péči lékařů a zaměstnanců nemocnice Santa Barbara Cottage Hospital v Santa Barbaře v Kalifornii."

Holčička vážila 3,5 kg. Matka i dítě jsou zdravé. Britská královna Alžběta II. se tak dočkala v pořadí již jedenáctého pravnoučete.

Meghan o holčičce nedávno mluvila i v televizi:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz