Krimi

Policie hledá muže, který měl na nádraží sexuálně obtěžovat dívku

Pražští policisté pátrají po muži, který měl v polovině května na nádraží Praha-Smíchov obtěžovat mladou dívku. Dotyčný ji měl sexuálně obtěžovat a ve vlaku ji dokonce napadnout.

Incident se stal 10. května po 18. hodině na nádraží Praha-Smíchov. Tam 19letá studentka střední školy čekala na vlak. Podle svých slov si všimla muže, který se pohyboval blízko ní. "Že to nebyla náhoda, zjistila záhy, když dorazili na peron. Dotyčný tam nastoupil do odstavené vlakové soupravy a skrze okno vlaku se začal před dívkou uspokojovat,“ sdělil policejní mluvčí Jan Rybanský.


Mezitím přijel rychlík, do kterého studentka nastoupila. Muž ji ale podle policistů v jednom z kupé našel samotnou a měl pokračovat v obtěžování.

Související obsah


"Uchopil ji za levé zápěstí, násilím zvedl ze sedadla a silou přitiskl na stěnu kupé. Dál se naštěstí nedostal,“ popsal Rybanský.


Jakmile totiž vlak začal brzdit ve stanici pražského hlavního nádraží, muž údajně z vlaku utekl. Otřesená dívka událost okamžitě nahlásila. Policisté po muži pátrají.


Hledanému má být kolem 25 let, má štíhlou až vychrtlou 170 centimetrů vysokou postavu, nakrátko střižené vlasy světlé barvy. Na sobě měl tričko s krátkým rukávem a džínové kraťasy, na nohách tenisky značky Nike.


"Pokud muže na záběrech poznáváte nebo víte, kde se nachází, kontaktujte, prosím, linku tísňového volání 158,“ vyzývá Rybanský.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz