Domácí

Mladík z Brna si v noci hrál na pošťáka a budil lidi, pak křičel do tmy

Mladík z Brna si v noci hrál na pošťáka a budil lidi, pak křičel do tmy
Zdroj: Profimedia

Lidé z brněnské ulice Úvoz za sebou mají krušnou noc. Alkoholem notně posílený mladík se totiž rozhodl vyzkoušet, jaké to je být poštovním doručovatelem. Před třetí hodinou začal zvonit na lidi s tím, že jim veze zásilky. Došlápli si na něj strážníci a hrozí mu pokuta.

Falešný pošťák řádil v noci na úterý v brněnské ulici Úvoz. Několik lidí kvůli němu muselo nedobrovolně z postele. Přes domovní zvonek jim oznamoval, že přivezl čerstvou poštu. Probuzení to nenechali jen tak.

"Přivolaným strážníkům bylo hned po příjezdu na uvedenou adresu jasné, že o žádnou noční rozvážku nejde. Fiktivní poštovní doručovatel se nacházel v hloučku mladých, kteří mezi sebou živě diskutovali," uvedl mluvčí brněnské městské policie Pavel Šoba s tím, že místní tak kromě zvonění rušil i hluk zvenku.

Skupinka přátel vzala upozornění hlídky na vědomí, 19letý mladík se ale začal vzpouzet. Podle mluvčího dokonce do tmy vydával nesrozumitelného skřeky.

Související obsah

"Zabralo až upozornění strážníků, že pokud se hned nezklidní, pojede vystřízlivět na záchytnou stanici. To nakonec nebylo nutné i proto, že ho v poklidu odvedli kamarádi," doplnil Šoba.

Mladík je podezřelý z rušení nočního klidu a hrozí mu až 10tisícová pokuta.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz