Domácí

Kamion na Vsetínsku přejel muže, na jihu Čech zemřel motorkář

Kamion na Vsetínsku přejel muže, na jihu Čech zemřel motorkář
Zdroj: Mediafax

Tragédie se stala v neděli časně ráno v Lidečku na Vsetínsku. Kamion tam přejel devětadvacetiletého muže, který zemřel. Mladík podle policistů zřejmě ležel na silnici. Jeden člověk nepřežil také sobotní nehodu na Prachaticku.

Nehoda se stala v neděli okolo půl druhé ráno v obci Lidečko. "Dvaapadesátiletý řidič kamionu při průjezdu obcí přehlédl na komunikaci pravděpodobně ležícího muže, kterého přejel,“ informovala policejní mluvčí Simona Kyšnerová.


Devětadvacetiletý mladík na místě zemřel. "Jeho příbuzným poskytla psychologickou podporu policistka z posttraumatického intervenčního týmu,“ doplnila Kyšnerová. Okolnosti nehody zjišťují policisté.

Související obsah


Tragicky skončila i sobotní nehoda mezi Vimperkem a Čkyní na Prachaticku. "Čtyřicetiletý motocyklista zřejmě vlivem nepřiměřené rychlosti nezvládl řízení a narazil do svodidel. Následně byl s částí motocyklu vymrštěn do protisměru, kde se srazil s autem,“ řekla policejní mluvčí Lenka Krausová.


Motorkář zemřel. "Muž při střetu utrpěl těžká mnohačetná poranění a došlo u něj k selhání základních životních funkcí,“ doplnila mluvčí záchranářů Petra Kafková.


Na místě zasahovaly všechny složky Integrovaného záchranného systému i vrtulník. Silnice byla po dobu vyšetřování uzavřená, policisté provoz obnovili okolo 19. hodiny.

 
S teplým počasím přibývá nehod motorkářů. Více se dozvíte v následující reportáži:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz