Zahraničí

Angelina Jolie tajně navštívila svého exmanžela. V ruce nesla láhev vína

Angelina Jolie tajně navštívila svého exmanžela. V ruce nesla láhev vína

Americká herečka Angelina Jolie během návštěvy v New Yorku tajně navštívila svého exmanžela Jonnyho Lee Millera. V ruce nesla láhev vína a v bytě zůstala několik hodin.

Angelina a Jonny Lee Miller se dali dohromady v roce 1995 a už v březnu 1996 se vzali. Již v září 1997 se ovšem rozešli. Angelina tehdy o Jonnym řekla, že byl nejlepší partner, jakého si dívka může přát. Na vztah ale prý byli oba tenkrát příliš mladí.

Po rozchodu ovšem zůstali přátelé, což dokazují snímky z New Yorku. Zamaskovaná Angelina, která nedávno prohrála soud s Bradem Pittem o opatrovnictví dětí, se pro útěchu vydala právě k Jonnymu. Podle deníku The Sun byla v bytě zhruba tři hodiny a odcházela z něj kolem půl jedenácté. 

Související obsah

Angelina a Brad Pitt se více než pět let soudili o společné děti, kterých mají šest. Angelina nechtěla po rozvodu svěřovat Bradovi děti do péče. S tím však herec nesouhlasil a požadoval společné opatrovnictví. Soud mu nyní po dlouhé době vyhověl. Herečka se však s výsledkem nechce smířit a hodlá se dál soudit.

Angelina si v minulosti nechala odstranit obě ňadra a inspirovala tak ženy po celém světě. Podívejte se na její důvody:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz