Domácí

Tragická nehoda na Písecku! Řidička náraz do stromu nepřežila

Tragická nehoda na Písecku! Řidička náraz do stromu nepřežila
Zdroj: Policie ČR

Tragédií skončila v pondělí brzy ráno nehoda na jihu Čech. Ze zatím nezjištěných příčin tam seniorka vyjela mimo silnici a narazila do stromu. Zemřela na místě. Komunikace je kvůli vyšetřování a odstraňování následků nehody uzavřena.

Policisté, záchranáři a hasiči vyjeli k vážné nehodě na silnici I/19 mezi Sepekovem a Milevskem jen několik minut po šesté hodině ráno. Seniorka z neznámých důvodů vyjela mimo silnici a narazila do stromu.

Řidička se při nehodě velmi vážně zranila, svým zraněním podlehla na místě. "Na místě probíhá šetření. Okolnostmi nehody a jejími příčinami se zabývají písečtí policisté," uvedla k případu mluvčí policie Lenka Krausová.

Komunikace byla kvůli vyšetřování a odstraňování následků nehody zcela uzavřena.

Související obsah

Krátce před polednem pak vyjeli záchranáři, hasiči a policisté k vážné nehodě na 138. kilometru dálnice D1 ve směru na Prahu. Hasiči museli z dodávky vyprostit zraněného řidiče, pro kterého vyrazil vrtulník záchranářů.

Vážná nehoda na D1:

Zdroj: HZS Kraje Vysočina

Jednotky Integrovaného záchranného systému ČR už v neděli zasahovaly hned u několika smrtelných nehod. Na Vysočině zemřel při hromadné nehodě mladý motorkář. Další nehoda se stala v Karviné, kde pod koly auta zemřela chodkyně. Na Vsetínsku pak zemřel devětadvacetiletý muž, kterého přejel kamion. Řidič podle policie muže, který pravděpodobně ležel na silnici, zřejmě přehlédl.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Kanada plánuje zakázat Putinovi a dalším členům ruské vlády vstup do země

Kanadský senát v úterý navrhl změnu zákona o přistěhovalectví a ochraně uprchlíků (IRPA), který by umožnil zakázat vstup všem osobám podléhajícím kanadským sankcím i jejich rodinným příslušníkům. "Zákaz vstupu blízkých spolupracovníků a klíčových stoupenců Putinova režimu, včetně těch, kteří jsou zodpovědní za tuto nevyprovokovanou agresi, je jedním z mnoha způsobů, jak činíme Rusko odpovědným za jeho zločiny," uvedl podle Reuters v prohlášení kanadský ministr veřejné bezpečnosti Marco Mendicino.

Píše se na Deník.cz