Domácí

Havárii motorového rogala na Svitavsku nepřežili dva lidé

Tragickou událost vyšetřují od úterního večera svitavští kriminalisté. V katastru obce Polička došlo k pádu motorového rogala, při kterém zahynuli dva lidé.

Událost potvrdila TN.cz během večera mluvčí pardubické policie Markéta Janovská. “Zatím mohu potvrdit, že naši kriminalisté vyšetřují od úterního večera pád rogala, ke kterému došlo na poli poblíž obce Polička na Svitavsku. Při nehodě bohužel zemřeli dva lidé,“ uvedla bez dalších podrobností mluvčí.

Podle jejího vyjádření na místě pracovala výjezdová skupina kriminalistů, kteří případ dokumentovali a zajistili stopy. “V rámci vyšetřování bude vyrozuměn i Ústav pro odborné zjišťování příčin leteckých nehod,“ dodala mluvčí s tím, že doposud ještě nebyly ukončeny některé vyšetřovací úkony, a proto policie zatím nebude poskytovat další informace. Ty uvolní až během středy.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Zeman podepsal vyloučení Ruska a Číny z dostavby Dukovan

Prezident Miloš Zeman v pondělí podepsal zákon o nízkouhlíkové dohodě, který z dostavby jaderné elektrárny Dukovany vyřazuje firmy z Ruska a Číny. Zákon umožňuje využití technologií pouze od dodavatelů ze států, které přistoupily k mezinárodní dohodě o vládních zakázkách z roku 1996.

Píše se na Deník.cz