Domácí

Policisté pátrali po 17leté dívce, našli ji po několika dnech v pořádku

Policisté pátrali po 17leté dívce, našli ji po několika dnech v pořádku
Zdroj: Profimedia

Jihočeští policisté pátrali po sedmnáctileté dívce z Českých Budějovic. Školačka odešla ven a už se nevrátila. Dívčin otec TN.cz řekl, že chce, aby se dcera vrátila domů a "vše se vyřešilo". Dívku po několika dnech našli v pořádku.

"Když jsme chtěli dceru po zmizení kontaktovat, tak si vypnula telefon a od té doby je nedostupná. Doma bylo všechno v pohodě, nepohádali jsme se. Chtěl bych, aby se vrátila, abychom všechno vyřešili," řekl TN.cz ve středu odpoledne dívčin otec.

Doplnil, že dcera byla ve čtvrtek venku s jeho manželkou, s níž se společně vrátily domů. Pak dle jeho slov odešla ven znovu, tentokrát sama. A pak zmizela. "Je pravda, že byla pohřešovaná už loni, to se jí podařilo najít po třech dnech," zmínil otec.

Související obsah

O pomoc s pátráním ve středu požádali veřejnost i policisté. I oni uvedli, že dívka byla naposledy viděna příbuznou ve čtvrtek 10. června ve tři hodiny odpoledne. "Od té doby o sobě nepodala žádnou zprávu. Mobilní telefon má nedostupný. Domů se do současné doby nevrátila a zdržuje se na nezjištěném místě. Není vyloučeno, že se pohybuje v Českých Budějovicích nebo v okolí," uvedla policejní mluvčí Štěpánka Schwarzová.

Po několika dnech dívku našli, podle otce je v pořádku.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Hnutí STAN vybralo kandidáta na ministra průmyslu

Starostové vybrali nového kandidáta na post ministra průmyslu a obchodu místo Věslava Michalika, který se nominace do nastupujícího kabinetu vzdal kvůli informacím o možném střetu zájmů. Celostátní výbor STAN vybíral ze čtyř kandidátů. Jméno vítěze oznámí v pondělí, nejprve se ho dozví premiér vznikající vlády Petr Fiala (ODS).

Píše se na Deník.cz