Krimi

Smrt na stavbě. Muž se zřítil ze štaflí, na hlavu mu spadl překlad dveří

Smrt na stavbě. Muž se zřítil ze štaflí, na hlavu mu spadl překlad dveří
Zdroj: Profimedia

Děsivý smrtelný úraz se stal ve čtvrtek odpoledne na stavbě rodinného domu v Rudné nedaleko Prahy. Na staršího muže se tu po pádu ze štaflí zřítil těžký překlad dveří, který mu způsobil vážné zranění hlavy, kterému podlehl.

Tragédie se stala po 13. hodině. "Čtyřiapadesátiletý cizinec na stavbě rodinného domu ze štaflí umísťoval překlad nad dveře, když ztratil rovnováhu a zřítil se na zem," popsala počátek události pro TN.cz policejní mluvčí Petra Potočná.

Jenže pád ze štaflí byl bohužel teprve začátek. Vzápětí se totiž poroučel k zemi i těžký dveřní překlad a otřeseného muže zasáhl přímo do hlavy. "Muž utrpěl smrtelná zranění, incident řeší kriminalisté, cizí zavinění bylo vyloučeno. Kolegové budou prověřovat všechny okolnosti, které událost provázely," ujistila Potočná.

Související obsah

"Mužova zranění byla velmi vážná, přivolaný lékař pouze konstatoval smrt pacienta. Ani nebyla prováděna resuscitace," doplnila mluvčí záchranky Petra Homolová.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Krimi

Důležité Události

Krátká zpráva

Lidi v karanténě odvolí ve středu 6. října

Prezident Miloš Zeman vyhlásil termíny hlasování pro lidi v karanténě. Volit do Poslanecké sněmovny budou 6. října. V pobytových zařízeních, mezi které se řadí například domovy důchodců, se bude volit ve čtvrtek 7. října. Rozhodnutí spolupodepsal předseda vlády Andrej Babiš.

Píše se na Deník.cz