Domácí

Batole vypadlo z okna v pátém patře! V nemocnici bojuje o život

Batole vypadlo z okna v pátém patře! V nemocnici bojuje o život
Zdroj: Getty Images

Obrovské neštěstí se stalo v pátečních ranních hodinách v Ostravě. Z okna domu na Hlavní třídě vypadlo batole. Chlapeček je v kritickém stavu.

V ostravské nemocnici bojuje o život chlapeček, který v pátek krátce před sedmou hodinou ráno vypadl z okna domu na Hlavní třídě.

"Mohu potvrdit, že došlo k pádu dítěte v Ostravě-Porubě. S ohledem na věk dítěte se ale k události nebudeme blíže vyjadřovat," sdělila mluvčí policie Eva Michalíková. 

Související obsah

Chlapeček měl vypadnout z pátého patra. Záchranáři ho ve velmi vážném stavu odvezli do ostravské nemocnice. "Jeho stav zůstává nadále kritický," sdělila TN.cz mluvčí Iva Piskalová.

Na začátku roku vypadla z okna i holčička na Brněnsku. Podle obžaloby ji vyhodil otec. Více v reportáži:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

EMA prověřuje, jestli je možné použít vakcínu pro děti ve věku od 5 do 11 let

Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA) začala s hodnocením použití vakcíny Comirnaty proti covidu-19 společností Pfizer/BioNTech pro děti ve věku od 5 do 11 let. V současné době je registrovaná pro použití u lidí ve věku 12 a starších. Pokud nebude potřeba doplnit další informace, očekává se výsledek za několik měsíců, informoval Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL). EMA přezkoumá údaje o vakcíně, včetně výsledků probíhajícího klinického hodnocení u dětí od 5 do 11 let. Pokud budou uspokojivé, agentura doporučí vakcinaci i u této věkové kategorie.

Píše se na Deník.cz