Krimi

VIDEO: Muži měli v Praze vykrádat sklep, policisté se bránili taserem

Kvůli podezřelé dvojici vyrazili v pondělí pražští policisté do Horních Měcholup. Policisté dle jejich vyjádření dvojici přistihli při vloupání do sklepů, jeden z mužů na ně zaútočil.

Na základě telefonátu vyrazili v pondělí po půlnoci pražští policisté do Modenské ulice v Horních Měcholupech. Po garážích se tam měla pohybovat podezřelá dvojice.


"V garážích nalezli jednoho z podezřelých schovaného za autem a druhého, jak leží pod jiným zaparkovaným vozidlem. Policisté muže pod autem vyzvali, aby vylezl, ten uposlechl a při vstávání si vzal do ruky větší předmět a rozběhl se proti zasahujícím policistům. Proto jeden z nich proti němu použil taser, aby zamezil případnému útoku na jeho kolegy," popsala policejní mluvčí Violeta Siřišťová.


Poté policisté zjistili, že jsou vykradené celkem tři sklepní kóje. Navíc uplynulo jen několik dní od okamžiku, kdy oba 28leté muže propustili z vězení, kde si opykávali trest za podobné trestné činy. Jeden z dvojice měl u sebe i drogy.

Související obsah


"Na 'lov' vyrazila dvojice vozidlem, které nechali zaparkované opodál. V něm pak policisté nalezli velké množství nářadí, určené k páchání právě této trestné činnosti," dodala Siřišťová.


Dvojici nyní hrozí až tři roky za mřížemi za krádež vloupáním a porušování domovní svobody, jeden z mužů je podezřelý z přechovávání drog.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Krimi

Důležité Události

Píše se na Deník.cz