Krimi

Policisté hledali násilníka, po vstupu do bytu jednoho z nich zranil výbuch!

Na policisty, kteří v sobotu v hlavním městě pátrali po muži podezřelém z násilné trestné činnosti, čekalo v bytě v pražské Libni děsivé překvapení. Když dovnitř vstoupili, ozval se výbuch a jednoho ze strážců zákona zranil. Později policisté zveřejnili fotografii hledaného staršího muže.

Zároveň ale varovali, aby se lidé šestašedesátiletého Jiřího Dvořáka nesnažili v žádném případě zadržet vlastními silami, protože může být ozbrojený a nebezpečný. Svědci mají raději volat na linku 158.

"Chvilku před polednem prováděli středočeští policisté ve spolupráci s pražskými pátrání po muži podezřelém z násilného trestného činu. Při vstupu do bytu v ulici U Libeňského pivovaru v Praze 8 došlo k výbuchu a zranění jednoho z policistů. Jedná se o zranění sluchu," uvedli policisté v sobotu ve 13 hodin na twitteru.

Doplnili, že explozi nejspíš způsobil nástražný systém narafičený na dveřích, který se při jejich otevření aktivoval. "Nyní na místě pracuje pyrotechnik a bude následovat prohlídka bytu. Podezřelý se uvnitř nenacházel," doplnil policejní mluvčí Jan Daněk. Prohlídka naštěstí žádné další pasti či výbušniny neodhalila.

Související obsah

Zásah v ulici pro TN.cz potvrdila i mluvčí záchranky Jana Poštová s tím, že ví o lehčím poranění ucha a že na místě je jedna pozemní záchranářská posádka a také inspektor.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz