OBCHODNÍ SDĚLENÍ – Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah

Najděte ty pravé brýle podle svého životního stylu

Najděte ty pravé brýle podle svého životního stylu

Vzhledem k tomu, že lidi si pamatujeme hlavně podle obličeje, brýle jsou důležitým prvkem. Díky nim můžete dát najevo svůj styl i povahu. Jestliže jsou tedy pro vás dioptrické brýle nezbytným doplňkem, zaměřte se při výběru na detaily. Díky tomu najdete přesný typ, který vám sedne.

Co o vás brýle dokážou říct?

Díky brýlím můžete hned na první pohled dát vědět, kým jste, anebo svůj styl přizpůsobit, jak potřebujete. Záleží tedy jen na vás, zda sáhnete po něčem kreativním, anebo raději zůstanete u klasické elegance. Prvním krokem by mělo být zamyslet se nad tím, jak vlastně váš život vypadá. A to obzvláště pokud nosíte pouze jeden pár brýlí.

Je totiž třeba přizpůsobit je práci a také volnému času. Vyzdvihnout můžete pouze jednu vlastnost – práce na vysoké pozici, sportovní nadšenec, student, či třeba umělec. To vše dokáží brýle vyjádřit. Ovšem vybrat můžete samozřejmě zcela neutrální model, který se bude hodit pro každou příležitost.

Pro business

Jestliže je pro vás prioritou práce, úspěchy a kontakt s lidmi, pak vám brýle mohou pomoci přidat sebevědomí i důvěru. Nejlepší volbou bývá držet se neutrálních tvarů a barev obrouček. Díky tomu zůstanete profesionální. Vybírat tedy můžete z běžných oválných, mandlových či hranatých obrub. Co se barev týče, klasikou jsou:

· černá,
· šedá,
· hnědá,
· stříbrná,
· zlatá.

Ty totiž snadno sladíte s oblekem. Pro ženy jsou pak oblíbené želvovinové vzory či barva espressa v kombinaci se zlatými detaily. Skvělým materiálem je nerezová ocel, ovšem dobře poslouží i plast. Pokud přeci jen hledáte něco méně obyčejného, podívejte se po bezobroučkových brýlích. Módní dioptrické brýle nemusí nutně hrát všemi barvami, i mezi konzervativními modely najdete stylové kousky.Elegance a kreativita

Jestliže se rádi vyžíváte v módě a jste rádi kreativní, pak jsou pro vás jako stvořené silnější brýle s plastovými obroučkami. Nemusíte se vůbec bát různých barevných kombinací. V eyerim collection najdete rozmanité modely, takže najdete obruby ve vašich oblíbených barvách i tvarech. Oblíbenými se také stávají retro a vintage designy. Klasické rámečky oživené veselými barvami nikdy nevyjdou z módy.

Stylově i ve stáří

Jestliže se blížíte vyššímu věku, rozhodně to není pravidlem pro nošení nudných konzervativních brýlí. Právě naopak můžete vybírat modely, díky kterým omládnete a dáte vyniknout svému obličeji. Pro muže se skvěle hodí klasické jemné hranaté obruby, ženy pak ocení brýle ve tvaru kočičích očí. Snažte se vyhnout tmavým matným barvám. Namísto toho volte něco lesklého a veselého.

Pro studenty

Ať už studujete ekonomiku, literaturu či biologii, právě na vysoké škole je ten nejlepší čas pro rozvinutí své identity. S prosazením svého stylu vám pomohou právě brýle. Záleží jen na vás, jaký styl brýlí se vám líbí. Ať už je to retro vzhled, neutrální intelektuální obroučky, anebo naopak spousta veselých barev a moderních tvarů. Výběr je opravdu široký, takže máte neomezené možnosti. Nebojte se proto experimentovat a vybrat brýle, se kterými zazáříte.

Univerzální výběr

Jestliže jsou pro vás brýle pouze nutností, pak můžete vybírat z neutrálních modelů, které se hodí pro každého. Nemusíte se tak zaobírat výběrem rozličných obrub a materiálů, přičemž i obyčejné brýle dokáží skvěle zapůsobit. Nejlepší je zůstávat u klasických tvarů jako je oválný či hranatý. Podle svého stylu pak už můžete jen doladit detaily – zda hledáte obyčejné obroučky, či naopak něco zdobeného. Ovšem i pokud zůstanete u klasiky, kterou jsou neutrální barvy, budete vypadat skvěle.

Výběr brýlí může být pořádný oříšek, pokud hledáte dokonalý model, ve kterém se budete cítit dobře. Záleží však už jen na vás, zda chcete dát na první pohled vědět, kdo jste, anebo se raději budete držet nevýrazných modelů. Ať už se však rozhodnete pro cokoliv, budou se vám při nákupu hodit slevové kupóny.

Komerční článek
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Pr článek

Důležité Události

Píše se na Deník.cz