Domácí

Budu na vás všechny shora dohlížet, rozloučil se Vašek (22). Pátrá po něm policie

Budu na vás všechny shora dohlížet, rozloučil se Vašek (22). Pátrá po něm policie

Policisté pátrali po dvaadvacetiletém chlapci z Teplic. Ten se v pondělí prostřednictvím facebookového statusu rozloučil s přáteli a rodinou. Od té doby o něm blízcí neměli žádnou zprávu. Hocha se podařilo najít a je v pořádku.

Rodina i přátelé se báli o dvaadvacetiletého hocha, který se zřejmě rozhodl ukončit svůj život. Na facebooku sdílel příspěvek, ve kterém se loučil. "Chtěl bych se omluvit všem, kteří mě měli rádi a stáli při mně v těch nejhorších chvílích, a zároveň jim strašně moc poděkovat za veškerou pomoc. Bohužel za poslední rok mi život nadělil strašně moc překážek, se kterými se nedokážu vyrovnat, a já už to takhle nezvládám. Za chvíli bych se z toho všeho zbláznil,“ napsal chlapec.


Od pondělního odpoledne pátrali po dotyčném také policisté. "V souvislosti s výskytem příspěvku na sociálních sítích pátráme po 22letém pohřešovaném muži,“ řekl TN.cz policejní mluvčí Daniel Vítek.

Takto se v rozloučil na facebooku:

 


Pohřešovaného se policistům podařilo v pondělí najít na Teplicku. "Chlapec je v pořádku. Pátrání bylo proto odvoláno," sdělil v úterý Vítek.

Související obsah

Radostnou novinu ohlásil na facebooku také kamarád hledaného chlapce. "Zpráva dne. Díky všem, kteří se přidali k hledání. Je doma, v pohodě!" ohlásil přítel na sociálních sítích.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Francie kvůli ponorkám povolává velvyslance z Austrálie a USA

Francie poprvé v historii povolala své velvyslance v Austrálii a Spojených státech ke konzultacím do Paříže. Díky novému bezpečnostnímu partnerství těchto velmocí a Velké Británie v Indo-Pacifiku, které má být protiváhou čínským mocenským ambicím, přišla Francie o mnohamiliardovou zakázku na dodávku konvenčních ponorek pro Austrálii. Ta místo nich hodlá koupit od USA ponorky s jaderným pohonem.

Píše se na Deník.cz