Krimi

Anonym požaduje propuštění střelce z Prahy. Dokonám jeho činy, hrozí

Anonym požaduje propuštění střelce z Prahy. Dokonám jeho činy, hrozí
Zdroj: Profimedia

Policie obdržela e-mail, ve kterém anonym požaduje propuštění zadrženého údajného střelce z Prahy ještě ve středu večer. V opačném případě hrozí, že bude pokračovat v jeho plánech. Muž měl v úterý zastřelit ženu na úřadu práce v pražských Vinohradech.

Anonym podle policie hrozí, že bude pokračovat v naplňování cílů zadrženého, pokud ho policisté nepropustí do středeční 20. hodiny. "Přijímáme skrytá opatření, která z taktických důvodů nemůžeme blíže specifikovat,“ napsali policisté na twitteru.


Bezprostřední nebezpečí však údajně nikomu nehrozí. "Po autorovi výhružky pátráme,“ doplnili policisté.


V úterý zadrželi policisté údajného střelce po rozsáhlém pátrání. Dotyčný měl mimo jiné zastřelit úřednici na pražském pracáku, nastražit v bytě v pražské Libni výbušninu, která zranila policistu, a polít další ženu žíravinou.


Zadržený se při výslechu přiznal, že chtěl v činnosti pokračovat a pomstít se všem za to, co mu způsobili. Podle detektivů chtěl pokračovat v útocích na rodinu i úředníky z růstných institucí.

Související obsah

"V podstatě se dá říci, že měl spory s každým, s kým přišel do styku. A ten okruh lidí byl veliký,“ popsal policejní mluvčí Jan Daněk.

Muž měl ženě smrtí vyhrožovat už dávno. Více se dozvíte v následující reportáži:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz