Zahraničí

Neuvěřitelná proměna prince Harryho, dohnalo ho rodinné prokletí!

Setkání princů Harryho a Williama při čtvrtečním odhalování sochy lady Diany vyvolalo velký rozruch. Lidé si všímají především velké proměny mladšího z bratrů. Mluví se o tom, že ho dohnalo rodinné prokletí. Přestože se Harry zřekl svého místa v královské rodině, krev není voda.

Zatímco William se snažil pleš dlouhé roky maskovat, Harry si s rodinným prokletím očividně hlavu neláme. Když se ve čtvrtek ukázal na odhalení sochy jejich matky lady Diany, všichni viděli, že dobrá třetina jeho vlasů je pryč.

Ještě v roce 2014 s padáním vlasů problémy neměl. Jeho starší bratr se s windsorským osudem začal potýkat už jako dvacátník. Geny se ale zapřít nedají a nakonec dohnal i 36letého Harryho.

Podle estetického chirurga Asima Shahmalaka uspíšilo Harryho plešatění loňské stěhování do Ameriky a všechny nepříjemné okolnosti, které jeho úprk z královské rodiny provázely. Roli kromě genů může sehrávat stres.

Související obsah

"Harry na tom není tak špatně jako William. Ale pokud s tím nezačne něco dělat, tak mu toho na hlavě moc nezbude. Možná to nebude jako u Williama, ale jasně vidíme, o kolik vlasů přišel za posledních 15 měsíců. Bude se to zhoršovat," řekl Shahmalak pro portál Daily Mail.

S řídnutím vlasů se potýkali a potýkají všichni z rodu Windsorů, u Williama a Harryho to ještě prohlubují geny po matce. Třeba princ Charles také nemá nejbujnější kštici, ale ve srovnání s Williamem by se tak o jeho vlasech mluvit dalo. Vypadá to, že Harry je v tomto ohledu víc po otci. Také zesnulému princi Philipovi padaly vlasy.

Podle amerických médií ho manželka Meghan tlačí do vlasových implantátů. Je ale evidentní, že se mu do toho zatím příliš nechce.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz