Zahraničí

Chlapec (11) na Ukrajině vezl autem domů opilého otce, při nehodě zemřel

Chlapec (11) na Ukrajině vezl autem domů opilého otce, při nehodě zemřel

Jedenáctiletý chlapec zemřel v pátek na Ukrajině poté, co vezl autem domů svého opilého otce a dalšího muže. Ti nehodu přežili, skončili ale v nemocnici.

Tragická nehoda, při níž zemřel 11letý chlapec, se stala kolem půlnoci ze středy na čtvrtek poblíž obce Riasne-Ruske na Lvovsku na Ukrajině. Hocha nechal řídit jeho 35letý otec, v autě jel také jeho 23letý majitel. O případu informoval polský portál Polsat News.


"Jedenáctiletý chlapec nezvládl vůz BMW, což mělo za následek, že auto sjelo ze silnice do příkopu. Chlapec zemřel na místě," uvedla lvovská policie na facebooku.

Související obsah


Oba dospělí muži byli opilí. Při nehodě se zranili a skončili v nemocnici. Příčiny a okolnosti nehody policie nadále vyšetřuje.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Krátká zpráva

Francie kvůli ponorkám povolává velvyslance z Austrálie a USA

Francie poprvé v historii povolala své velvyslance v Austrálii a Spojených státech ke konzultacím do Paříže. Díky novému bezpečnostnímu partnerství těchto velmocí a Velké Británie v Indo-Pacifiku, které má být protiváhou čínským mocenským ambicím, přišla Francie o mnohamiliardovou zakázku na dodávku konvenčních ponorek pro Austrálii. Ta místo nich hodlá koupit od USA ponorky s jaderným pohonem.

Píše se na Deník.cz