Domácí

Osmiletý chlapec se měl vybourat na motorce, letěl pro něj vrtulník

Osmiletý chlapec se měl vybourat na motorce, letěl pro něj vrtulník
Zdroj: Profimedia

Do Staré Hasiny na Nymbursku v pondělí odpoledne vyjížděli policisté i záchranáři ke zraněnému osmiletému chlapci, který měl havarovat na terénní motorce. Z nehody vyvázl živý, záchranáři ho s otřesem mozku přepravili letecky do nemocnice.

Na Nymbursku se v pondělí odpoledne během krátké chvíle odehrály dva případy, ke kterým vyráželi policisté i záchranáři. V jednom z nich se jednalo o 11letého chlapce, který zmizel při koupání v obci Kostomlátky a panovaly obavy z jeho utonutí.

Na místo mířil i policejní vrtulník a poříční jednotka, chlapce nakonec našli živého a v pořádku na břehu. Z vody měl odejít proto, že mu byla zima. "Pátrací akce byla odvolána," sdělila redakci TN.cz policejní mluvčí Michaela Richterová.

Související obsah

Krátce poté středočeští policisté zasahovali ve Staré Hasině. "Osmiletý chlapec měl havarovat na nějakém motokrosu. Bližší informace zatím poskytnout nemůžeme, je to čerstvá událost. Dítě je naživo, neznáme zatím rozsah zranění," informovala Richterová po 17. hodině.

Později mluvčí středočeských záchranářů uvedla, že chlapec utrpěl otřes mozku. Na místo pro něj letěl vrtulník, kterým ho záchranáři přepravili do pražské Fakultní nemocnice v Motole.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz