Domácí

Lukáš bratrovi napsal, že se chce zabít, a zmizel. Hledal ho i vrtulník

Lukáš bratrovi napsal, že se chce zabít, a zmizel. Hledal ho i vrtulník
Ilustrační foto Zdroj: Profimedia

Policisté rozjeli obří pátrací akci po 26letém muži ze Staré Červené Vody na Jesenicku. V pondělí 5. července večer napsal bratrovi SMS zprávu, že se hodlá zabít. Potom zmizel beze stopy. Do hledání se zapojili psovodi, potápeči i desítky dobrovolníků. Ve středu 28. července ho bohužel našli mrtvého.

Muž odešel z domu v pondělí večer. Vyděšená rodina okamžitě zalarmovali policisty, kteří vyhlásili celostátní pátrání.

"Bratrovi ve večerních hodinách napsal SMS, že se loučí se životem, a odešel neznámo kam. Policisté povolali do pátrací akce všechny síly i prostředky. S pátráním pomáhají již od večerních hodin jak profesionální, tak dobrovolní hasiči, členové Horské služby, pátrací psi i psi na plošné vyhledávání a také dobrovolníci z řad veřejnosti," řekla TN.cz policejní mluvčí Tereza Neubauerová s tím, že v akci byla i helikoptéra s termovizí.

Související obsah

Pátrání bylo neúspěšné, v úterý se zapojili také potápěči. "Týmy již opakovaně prohledaly celé teritorium, zatím bez úspěchu. Dnes se do pátrací akce zapojili potápěči Policie ČR a Hasičského záchranného sboru, kteří prohledávají všechny vodní hladiny v okolí," dodala Neubauerová.

Ve středu 28. července ho našli mrtvého. "Bohužel mladý muž byl během včerejšího dne nalezen bez známek života," informovala Neubauerová.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz