Domácí

Velké překvapení Gottovi do nebe i pro fanoušky. Připravila ho Ivana

Velké překvapení Gottovi do nebe i pro fanoušky. Připravila ho Ivana
Zdroj: Ivana Gottová

Karel Gott by příští středu oslavil 82. narozeniny. U té příležitosti vyjde jeho autobiografie, kterou svědomitě dokončoval ještě v posledních měsících života. Vdova Ivana připravila pro věčného Slavíka do nebe a všechny jeho fanoušky velké překvapení.

Nedožité 82. narozeniny legendárního Karla Gotta se budou ve středu 14. července slavit vydáním jeho autobiografie. Mistr v ní prozradil i dosud netušené detaily ze svého života.

Není to ale jediný dárek, který Ivana Gottová svému manželovi a jeho příznivcům nadělí. "Ráda bych vám odhalila jedno překvapení, na kterém jsme v posledních týdnech pracovali s Liborem Boučkem. Věřím, že Karel by z něj měl obrovskou radost a doufám, že ji budete mít i vy. Osm Karlových přátel a kolegů pro vás přečte vybrané úryvky z jeho knihy," oznámila Ivana na facebooku.

"V krátké ukázce vám každý den představíme jednoho z nich. Kdy budete moci celé video vidět? 14. července v 10 hodin na YouTube. Krásný letní den, vaše Ivana," dodala vdova po věčném Slavíkovi.

Související obsah

Mistr odešel na věčný odpočinek 1. října 2019, podlehl akutní leukemii. Jeho odkaz ale žije i díky úsilí Ivany dál. 

Nepoužité záběry z dokumentu Gott, Ivana je použila v novém klipu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

EMA prověřuje, jestli je možné použít vakcínu pro děti ve věku od 5 do 11 let

Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA) začala s hodnocením použití vakcíny Comirnaty proti covidu-19 společností Pfizer/BioNTech pro děti ve věku od 5 do 11 let. V současné době je registrovaná pro použití u lidí ve věku 12 a starších. Pokud nebude potřeba doplnit další informace, očekává se výsledek za několik měsíců, informoval Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL). EMA přezkoumá údaje o vakcíně, včetně výsledků probíhajícího klinického hodnocení u dětí od 5 do 11 let. Pokud budou uspokojivé, agentura doporučí vakcinaci i u této věkové kategorie.

Krátká zpráva

Zemřel Collin Powell, první Afroameričan v čele ministerstva zahraničí USA

Ve věku 84 zemřel Collin Powell. Byl americkým vojenským vůdcem, poradcem pro národní bezpečnost a v letech 2001 až 2005 ministrem zahraničí USA. Zároveň byl také prvním Afroameričanem v této pozici. Jeho smrt oznámila rodina na Facebooku, zemřel v důsledku komplikací způsobených covidem-19.

Píše se na Deník.cz