Domácí

Velké překvapení Gottovi do nebe i pro fanoušky. Připravila ho Ivana

Velké překvapení Gottovi do nebe i pro fanoušky. Připravila ho Ivana
Zdroj: Ivana Gottová

Karel Gott by příští středu oslavil 82. narozeniny. U té příležitosti vyjde jeho autobiografie, kterou svědomitě dokončoval ještě v posledních měsících života. Vdova Ivana připravila pro věčného Slavíka do nebe a všechny jeho fanoušky velké překvapení.

Nedožité 82. narozeniny legendárního Karla Gotta se budou ve středu 14. července slavit vydáním jeho autobiografie. Mistr v ní prozradil i dosud netušené detaily ze svého života.

Není to ale jediný dárek, který Ivana Gottová svému manželovi a jeho příznivcům nadělí. "Ráda bych vám odhalila jedno překvapení, na kterém jsme v posledních týdnech pracovali s Liborem Boučkem. Věřím, že Karel by z něj měl obrovskou radost a doufám, že ji budete mít i vy. Osm Karlových přátel a kolegů pro vás přečte vybrané úryvky z jeho knihy," oznámila Ivana na facebooku.

"V krátké ukázce vám každý den představíme jednoho z nich. Kdy budete moci celé video vidět? 14. července v 10 hodin na YouTube. Krásný letní den, vaše Ivana," dodala vdova po věčném Slavíkovi.

Související obsah

Mistr odešel na věčný odpočinek 1. října 2019, podlehl akutní leukemii. Jeho odkaz ale žije i díky úsilí Ivany dál. 

Nepoužité záběry z dokumentu Gott, Ivana je použila v novém klipu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz