Domácí

U Krušovic byla nelegální technoparty, jeden z účastníků skončil v poutech

Na nelegální technoparty poblíž Krušovic, která probíhala už od pátečního večera, bylo v neděli dopoledne zhruba 700 lidí. Policie musela v noci zakročit kvůli rušení nočního klidu. Jeden z účastníků už také skončil v policejních poutech. V neděli odpoledne zůstávála na akci asi stovka lidí.

Akce poblíž Krušovic začala už v pátek večer a v neděli dopoledne bylo na místě zhruba 700 lidí. Policie příjezdové cesty uzavřela a situaci monitorovala. Všichni řidiči, kteří z místa postupně odjížděli autem, se museli podrobit dechové zkoušce.

"V současné chvíli je na místě stále několik stovek účastníků, někteří se už ale pomalu chystají na odjezd. Policisté celou situaci monitorují a řidiči se budou muset podrobit dechové zkoušce," uvedla v neděli dopoledne policejní mluvčí Lucie Konečná s tím, že od pátečního večera bylo nahlášeno 15 stížností kvůli rušení nočního klidu.

V 18 hodin byla akce ukončena. "Na místě se nachází zhruba 80 osob. Nadále dohlížíme na veřejný pořádek a kontrolujeme odjíždějící řidiče," informovali policisté na twitteru krátce před 19. hodinou.

Související obsah

Hlasitá muzika byla problémem už v pátek večer, kdy museli policisté zakročit. Pořadatelé po stížnostech lidí z okolí pak hudbu ztišili.

Podívejte se, jak to na technoparty vypadalo v sobotu:

"Celkově jsme zaznamenali během akce tři trestné činy," dodala Konečná.

Navíc policisté zadrželi cizince, který je nyní podezřelý z ničení cizího majetku a neoprávněného vniknutí na pozemek. V okolí zůstávají desítky policejních jednotek, které hlídají polní cesty a dodržování pořádku.

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz