Videoreportáž

Všímavý muž našel peněženku. Zvedl ji ze země a odešel. Hledá ho policie

V pátek 30. dubna okolo čtrnácté hodiny na Palachově náměstí v Olomouci vytratil 44letý muž z kapsy své mikiny peněženku. Kamery poté zachytily neznámého muže, který peněženku nalezl, ale odešel s ní pryč.

Policie nepoctivého nálezce teď podezřívá z několika přečinů. V peněžence měly být osobní doklady, několik platebních karet a finanční hotovost. Způsobenou škodu si majitel vyčíslil na téměř 15 000 korun.

"Pokud by někdo muže z přiloženého videa poznal, nebo by disponoval informacemi, které by pomohly ke zjištění jeho totožnosti, ať neprodleně kontaktuje policisty prostřednictvím kterékoliv policejní služebny, případně kdykoliv prostřednictvím bezplatné telefonní linky 158," vyzvala mluvčí olomouckých policistů Petra Vaňharová.

Související obsah

Podle policistů muž z Palachova náměstí, kde peněženku našel, odešel směrem k třídě Svobody.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Videoreportáž

Důležité Události

Krátká zpráva

Auto v Praze srazilo dva chodce. Jsou vážně zranění

Vážná nehoda se stala v sobotu v noci v pražských Holešovicích. Auto tam srazilo dva chodce. "40letý muž utrpěl velmi vážný úraz hlavy a mnohačetná poranění. Po resuscitaci jsme ho převezli do motolské nemocnice. 39letý muž utrpěl úraz nohou a hlavy. Při vědomí jsme ho transportovali do vinohradské nemocnice," informovali na twitteru záchranáři. Policisté nyní zjišťují, co se přesně stalo, a zda dvojice přecházela přes přechod. "Alkohol u řidiče osobního auta byl negativní," sdělila policie.

Píše se na Deník.cz