Horoskop na středu 14. července: Pozor! Měli byste si hlídat úspory

Horoskop na středu 14. července: Pozor! Měli byste si hlídat úspory
Zdroj: Getty Images

Váš bankovní účet může zaznamenat nějakou překvapivou sumu! Ale měli byste také dávat pozor na své úspory. Od někoho ze znamení Vah nebo Panny se vám nechce přijmout radu, která je vám nabídnuta. Měli byste ji ale zvážit!

Beran

Nečekaně povzbuzující impuls vám může zejména od ranních hodin dát někdo z vašich přátel. Také se může najednou ukázat šance, jak schůdně věci vyřešit, které vám až do dnešního dne pořádně bzučely v hlavě. Tento včelí úl teď bude plodit med.

Býk

Máte dostatek peněz na to, abyste mohli být letními gurmány života a nemuset si nic odříkat. Nenechte se však zaskočit trojicí retrográdních planet, což pro vás může znamenat nějaké problémy s bankovním účtem. Dobře si hlídejte své úspory!

Blíženci

Také průmyslový design, grafika, konstruktérství nebo například mechanika mají při dnešku šanci zaznamenat úspěch. Slunce ze spřízněného znamení Raka rovněž napovídá, že je velmi vhodný i jakýkoliv obor, který má ve svojí náplni práci s dětmi.

Rak

Určitě jste si dnes mnohokrát povzdechli, že mít víc peněz, dokázali byste dělat zázraky. Co jste však pokládali za ztracenou příležitost nebo promarněné peníze, se vám může nyní vrátit jako bumerang, a to ve váš prospěch. Tak se vrhněte na vaše plány.

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

Lev

Jako správným šelmičkám by vám neměla uniknout jistá šance, ihned po ní chňapněte! Dnešek je tím, kdy se vám může vyplatit vaše vzdělání, a to zejména v ekonomických a podnikatelských oblastech. Venuše ve vašem znamení má za lubem vaši prosperitu.

Panna

Finanční oblast je u vás v tomto dni velmi příznivá. Máte šanci vydělat velké peníze, přičemž vám shůry prší štěstí i pro způsob totálního zabezpečení. Váš bankovní účet může zaznamenat nějakou překvapivou sumu! Tak promýšlejte, co si pořídíte.

Váhy

Pokud patříte mezi nezaměstnané, musíte v tomto období projevit více iniciativy a neodkládat věci na později. Po finanční stránce nezaznamenáváte žádné výrazné změny, můžete být ale konfrontováni s většími rodinnými výdaji. To je faktem.

Štír

Dnešek je pro vás prosperujícím dnem, kdy se velmi daří ve finančních transakcích. I když je váš strážce peněz Jupiter v retrográdní fázi, dostává příznivé stimulace od rychlejších planet, což pro vás značí plodné období. Těšte se na výjimečný zisk!

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

Střelec

Ve sféře vašich financí působí v tomto dni smíšené vlivy. Jakmile se jedná o někoho, kdo potřebuje v peněžních otázkách poradit, jste vždycky k dispozici. Pokud však zaklepou na dveře problémy vám, po všech mudrcích jako by se záhadně slehla zem.

Kozoroh

Pokud chcete pokračovat ve studiu na vysoké škole, úspěch je zaručen, tak směle do toho! K financím se nyní ukazuje velmi poctivý přístup. Ne že byste jindy byli nedůvěryhodní, ale v tomto dni je vaše poctivost vyšponována na nejvyšší metu. Bodujete.

Vodnář

Tím, že se pustíte do nějakého podnikání, založíte další stavební kameny pro budoucí obdiv a úspěch – v září budete sklízet ovoce! Váš finanční život je nyní hodně spojený s účetnictvím, přičemž jsou možné i záležitosti kolem pozemkového plánování.

Ryby

Prioritně od někoho ze znamení Vah nebo Panny se vám nechce přijmout radu, která je vám nabídnuta. Nejcitlivější na tyto podněty jste kolem poledne. Mars svou nepříznivou kvadraturou naznačuje také větší výbojnost ve vašem profesním okolí, tak opatrně!

ts, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Dnes

Důležité Události

Krátká zpráva

Zatčený katalánský expremiér Puigdemont opustil vězení

Italská policie v pátek zatkla na Sardinii bývalého šéfa katalánské vlády Carlese Puigdemonta. Po několikahodinovém zadržení byl však propuštěn. Puidgemont ve čtvrtek cestoval z Bruselu do Alghera kvůli návštěvě kulturní události a na setkání s regionálním lídrem a ombudsmanem Sardinie. Když dorazil na letiště ve městě Alghero, zastavila ho pohraniční policie, píše agentura AP. Italský soud bude nyní rozhodovat, zda jej vydá do Španělska. Tam čelí obvinění za pobuřování a za zorganizování nezákonného referenda o nezávislosti Katalánska v roce 2017.

Píše se na Deník.cz