Zahraničí

Naštvaný George a těhotná Kate? Královská rodina zářila na fotbale

Naštvaný George a těhotná Kate? Královská rodina zářila na fotbale
Zdroj: Profimedia

Fotbalové EURO nebyla jen sportovní, ale i společenská událost. Během finálového zápasu Anglie s Itálií na sebe proto velkou pozornost strhl princ William s manželkou Kate a nejstarším synem Georgem. Diváky zaujalo také Katino bříško.

Tradičně chladná britská rodina se během finálové zápasu Anglie s Itálii nebála ukázat emoce. Když angličtí fotbalisté na začátku zápasu střelili první a jediný gól, tak princ William vyskočil a radoval se jako malý kluk. Od běžného fotbalového fanouška byste prince rozlišili jen podle oblečení. 

Velkou radost měl i sedmiletý princ George. Na celé rodině bylo vidět, že si zápas velmi užívá. Bohužel pro ně i pro anglické fanoušky šlo ale o jediný gól jejich hráčů. 

Na konci zápasu tak bylo na princi Williamovi a malém Georgovi vidět poměrně velké zklamání. Profesionální úsměv si dokázala udržet pouze vévodkyně Kate.

Zklamání nedokázali zakrýt

Zdroj: Profimedia

Na twitteru pár označil porážku jako srdcervoucí. Hráči by ale na sebe měli být pyšní. "Vím, že jednou dosáhneneme ještě výš," vzkázal princ William.

Těhotná Kate?

Kromě fotbalu ale všímavé diváky zaujala také fotografie Kate, která se během zápasu držela za bříško. Fanoušky monarchie to jen povzbudilo ve spekulacích, které se šíří již několik dní.

Vévodkyně Kate navíc v minulosti mluvila o tom, že by chtěla čtyři děti. A podle britských médií tuto myšlenku s manželem nikdy neopustili. Následovali by tak královnu Alžbětu II., která má také čtyři děti.

Pár má nyní tři děti. Ty už zvládají některé oficiální akce. Podívejte se, jak zářily na červeném koberci:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz