Zahraničí

Naštvaný George a těhotná Kate? Královská rodina zářila na fotbale

Naštvaný George a těhotná Kate? Královská rodina zářila na fotbale
Zdroj: Profimedia

Fotbalové EURO nebyla jen sportovní, ale i společenská událost. Během finálového zápasu Anglie s Itálií na sebe proto velkou pozornost strhl princ William s manželkou Kate a nejstarším synem Georgem. Diváky zaujalo také Katino bříško.

Tradičně chladná britská rodina se během finálové zápasu Anglie s Itálii nebála ukázat emoce. Když angličtí fotbalisté na začátku zápasu střelili první a jediný gól, tak princ William vyskočil a radoval se jako malý kluk. Od běžného fotbalového fanouška byste prince rozlišili jen podle oblečení. 

Velkou radost měl i sedmiletý princ George. Na celé rodině bylo vidět, že si zápas velmi užívá. Bohužel pro ně i pro anglické fanoušky šlo ale o jediný gól jejich hráčů. 

Na konci zápasu tak bylo na princi Williamovi a malém Georgovi vidět poměrně velké zklamání. Profesionální úsměv si dokázala udržet pouze vévodkyně Kate.

Zklamání nedokázali zakrýt

Zdroj: Profimedia

Na twitteru pár označil porážku jako srdcervoucí. Hráči by ale na sebe měli být pyšní. "Vím, že jednou dosáhneneme ještě výš," vzkázal princ William.

Těhotná Kate?

Kromě fotbalu ale všímavé diváky zaujala také fotografie Kate, která se během zápasu držela za bříško. Fanoušky monarchie to jen povzbudilo ve spekulacích, které se šíří již několik dní.

Vévodkyně Kate navíc v minulosti mluvila o tom, že by chtěla čtyři děti. A podle britských médií tuto myšlenku s manželem nikdy neopustili. Následovali by tak královnu Alžbětu II., která má také čtyři děti.

Pár má nyní tři děti. Ty už zvládají některé oficiální akce. Podívejte se, jak zářily na červeném koberci:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Princ Harry usiluje o možnost platit si policejní ochranu během pobytu v Británii

Britský princ Harry podle svých právních zástupců právně napadá rozhodnutí britské vlády, které mu brání osobně platit za policejní ochranu pro sebe a svou rodinu během pobytu ve Velké Británii. Podle CNN Harryho právníci uvedli, že právní výzvu inicioval už v září loňského roku, ale rozhodl se tuto informaci nyní zveřejnit, "aby uvedl fakta na pravou míru" kvůli tomu, že informace unikla do britských bulvárních novin.

Krátká zpráva

Exprezident Porošenko se vrátí na Ukrajinu, aby čelil obviněním z vlastizrady

Bývalý ukrajinský prezident Petro Porošenko se chce v pondělí vrátit na Ukrajinu, aby bojoval proti obviněním z vlastizrady. Podle prokurátora byl coby jeden z nejbohatších ukrajinských podnikatelů zapojen do prodeje velkého množství uhlí, které pomohlo financovat Ruskem podporované separatisty na východní Ukrajině v letech 2014–2015, uvedla agentura AP. Porošenko trvá na tom, že je nevinný, a svého nástupce Volodymyra Zelenského obvinil ze snahy ho politicky zdiskreditovat.

Píše se na Deník.cz