Domácí

Jan (28) po sobě nechal dopis, už týden je nezvěstný

Jan (28) po sobě nechal dopis, už týden je nezvěstný
Zdroj: TN.cz

Už týden pátrají rodina a policisté po osmadvacetiletém muži z Brna. Pohřešovaný Jan Grác doma zanechal dopis na rozloučenou, blízcí o něj mají velký strach. Dosavadní pátrání nikam nevedlo a tak policisté požádali o pomoc veřejnost.

Po osmadvacetiletém Janovi vyhlásili pátrání už 5. července. Rodině po sobě zanechal dopis na rozloučenou. Jeho blízcí si nedokážou vysvětlit, proč mladík zmizel.

"Domov nečekaně opustil i bez telefonu a klíčů," uvedl mluvčí jihomoravských policistů Petr Vala.

Související obsah

Jan je přibližně 180 centimetrů vysoký, střední postavy. Má hnědé, vlnité vlasy a hnědé oči. Podle policie vypadá na 27 až 28 let, tedy na svůj věk.

Dosavadní pátání po Janovi je zatím neúspěšně. Policisté proto prosí všechny, kdo by o pohřešovaném mladíkovi mohli mít nějaké informace, aby se ozvali na tísňovou linku 158.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zemřel bývalý senátor a prezidentský kandidát Bob Dole

Ve věku 98 let zemřel bývalý republikánský senátor a prezidentský kandidát Bob Dole. Poprvé byl zvolen do Kongresu v roce 1960 a sloužil ve Sněmovně reprezentantů USA až do roku 1969. Poté se přesunul do Senátu, kde zastupoval Kansas téměř tři desetiletí. Ve své kariéře třikrát kandidoval na prezidenta, na třetí pokus vyhrál republikánskou nominaci, ale v roce 1996 prohrál volby s Billem Clintonem.

Píše se na Deník.cz