Domácí

Policisté na Chebsku hledali duševně nemocného muže. Našli ho v pořádku

Policisté na Chebsku hledali duševně nemocného muže. Našli ho v pořádku
Zdroj: Profimedia

Chebští policisté pátrali po duševně nemocném muži, který zmizel v pondělí ráno a už o sobě nedal vědět. Pohřešovaného se hlídkám povedlo v úterý najít.

Pohřešovaný muž odešel v pondělí v osm hodin ráno z chráněného bydlení v Chebu a poté už se nevrátil. Navíc je duševně nemocný a musí pravidelně užívat léky, které neměl u sebe.


Do pátrání se zapojil i vrtulník s termovizí, který prohledával terén. Policistům se hledaného muže podařilo v úterý najít.

Související obsah

"Pohřešovaný byl krátce po osmé hodině ranní vypátrán poblíž Hazlova. Muž je v pořádku," informovali v úterý na twitteru policisté.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Hvězdný herec z Harryho Pottera zkolaboval při golfu

Anglický herec Tom Felton (34), hvězdný představitel rivala hlavního hrdiny z filmů o Harry Potterovi Draca Malfoye, zkolaboval při golfovém utkání celebrit ve Spojených státech. Ze hřiště ho musela odvézt záchranka. O zdravotním stavu herce a vášnivého golfisty nejsou k dispozici bližší informace.

Krátká zpráva

Chlapec v Nizozemsku vyhrál soud, může se očkovat proti covidu

Dvanáctiletý chlapec se v Nizozemsku obrátil na soud, protože mu otec zakázal očkování proti covidu-19. Kluk o vakcínu moc stál, aby se mohl vídat s nemocnou babičkou a neohrozil ji. V zemi je možné očkování od 12 let se souhlasem obou rodičů. Soudce se přiklonil na stranu chlapce, jehož rodiče jsou rozvedení.

Píše se na Deník.cz