Domácí

Pátrání po nebezpečné ženě z psychiatrie skončilo. Hledali ji týdny

Pátrání po nebezpečné ženě z psychiatrie skončilo. Hledali ji týdny
Zdroj: TN.cz

Kriminalisté z Mladé Boleslavi ve čtvrtek ukončili pátrání po klientce Psychiatrické nemocnice Kosmonosy. Žena zmizela 13. července, kdy se nevrátila ze samostatné vycházky. Policisté varovali, že může být nebezpečná a lidé by se ji neměli pokoušet sami zadržet. Nyní už je zpět v léčebném zařízení.

Policisté vyhlásili pátrání po ženě z Psychiatrické nemocnice Kosmonosy zhruba v polovině července. Hledaná žena vyrazila na samostatnou vycházku, ze které se ale už zpět do zařízení nevrátila. Vyšetřovatelé varovali, že může být nebezpečná a lidé by se ji v žádném případě neměli pokoušet sami zadržet.

"Kdybyste ji viděli, volejte ihned linku 158. Děkujeme!" vyzývali tehdy veřejnost. Vyšetřovatelé ženu hledali dlouhé týdny, našli ji po více než měsíci.

Související obsah

"Hledanou ženu jsme dnes vypátrali a převezli zpět do psychiatrické nemocnice Kosmonosy. Děkujeme za spolupráci, pátrání odvoláme," informovali ve čtvrtek prostřednictvím Twitteru policisté.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Hvězdný herec z Harryho Pottera zkolaboval při golfu

Anglický herec Tom Felton (34), hvězdný představitel rivala hlavního hrdiny z filmů o Harry Potterovi Draca Malfoye, zkolaboval při golfovém utkání celebrit ve Spojených státech. Ze hřiště ho musela odvézt záchranka. O zdravotním stavu herce a vášnivého golfisty nejsou k dispozici bližší informace.

Krátká zpráva

Chlapec v Nizozemsku vyhrál soud, může se očkovat proti covidu

Dvanáctiletý chlapec se v Nizozemsku obrátil na soud, protože mu otec zakázal očkování proti covidu-19. Kluk o vakcínu moc stál, aby se mohl vídat s nemocnou babičkou a neohrozil ji. V zemi je možné očkování od 12 let se souhlasem obou rodičů. Soudce se přiklonil na stranu chlapce, jehož rodiče jsou rozvedení.

Píše se na Deník.cz