OBCHODNÍ SDĚLENÍ – Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah

Vytvářejte dokonalé fotky na vaší letní dovolené s pomocí dronu

Vytvářejte dokonalé fotky na vaší letní dovolené s pomocí dronu

Doba letních dovolených je v plném proudu – a to znamená, že spousta Čechů si sbalí kufry a vyrazí za hranice.

Pokud k nim patříte i vy, zkontrolujte si, že máte sbaleno vše, co budete potřebovat. Kromě zásoby krémů na opalování se vám bude hodit i chytrý telefon a mini dron. Protože – kdo by si nerad na dovolené pořizoval kvalitní snímky, aby měl na co vzpomínat? Nepřestávejte ve čtení, protože se dozvíte, proč je dron na dovolené nutností, i jak si pořídit tak prvotřídní snímky, že vám je budou všichni závidět.

Proč být minimalistou

Abyste dosáhli profesionálních výsledků a vaše fotografie a videa z dovolené vypadaly jako od profesionálů, nemusíte si kupovat obří dron, který by vám zbytečně zabíral hromadu místa v kufru. Technologie jde neustále dopředu – a i mini a malé drony s kamerou dokážou pořídit velmi kvalitní záběry a snímky. Jejich nespornými výhodami jsou:

· malé rozměry (takže se vám pohodlně vejdou do kapsy i do dlaně),
· kvalitní videa,
· prvotřídní fotografie,
· poměrně dlouhá výdrž ve vzduchu,
· nízká pořizovací cena.Absolvujte kurz pro začátečníky

Dron již máte a nyní vás čeká ještě jeden důležitý úkol: naučit se jej správně ovládat. A právě kvůli tomu existují kurzy pro dronaře začátečníky. Na nich se naučíte, jak s dronem správně létat, aby výsledná videa a fotky byly co nejzajímavější. Naučíte se ovládat aplikaci, prostřednictvím které se dron ovládá, a také se dozvíte o legislativě a všech předpisech, které se na provozování dronů vztahují.

Trénujte, plánujte a zkoušejte

Jakmile projdete školením, létejte a trénujte co nejvíce to jde. Na dovolené není na trénování čas, budete toužit hlavně po tom, abyste zachytili všechny úžasné destinace ze vzduchu – a nebude čas ani prostor na omyly. Pokud již nyní víte, jaký druh videí budete chtít o vaší letní dovolené točit, vyzkoušejte si je nanečisto a nakupte si i nějaké propriety a doplňky, díky nimž vaše videa zazáří a odliší se tak od všech ostatních. Žádných velkých nákladů se bát nemusíte, na nákup doplňků do vody a na cesty využijte výhodné nabídky a slevy.

Zvolte si na focení správný dress code

Důležitou roli hraje i oblečení, co si oblečete na pořizovaní fotek. Jestliže jste na rodinné dovolené, zvolte si rodinný dress code – díky tomu vzniknou zajímavé fotografie. Máme pro vás pár nápadů, kterými se můžete inspirovat.
Pokud jedete na dovolenou k moři, snažte se sladit si veškeré oblečení, a to dokonce i plavky. Jestliže jste sportovně založená rodina a chystáte se na pochod do hor, pořiďte si doplňky v hořčicové barvě. Na portrétech pořízených v přírodě, zejména v lese a v horách, totiž tyto odstíny vypadají skvěle a vytváří skvělý kontrast.Nevšední pózy, pozoruhodné lokality a nové úhly pohledu

Pro pořizování snímků si vybírejte i zajímavé lokality a hledejte nové úhly pohledu. Na dovolené u moře můžete klasické záběry pláže a moře z nadhledu ozvláštnit tím, že si lehnete na pláž a nohy si potopíte do vody. Tím vznikne originální fotografie, na které budete jakoby chodit po vodě. V horách či přírodě vypadají skvěle snímky zezadu, kdy se všichni posadíte vedle sebe a budete se kochat výhledem, který zachytíte i na fotografii. Zkrátka a dobře, při vymýšlení a pořizování snímků buďte kreativní a snažte se vše naplánovat do nejmenších detailů.

Pořizování fotografií a videí na dovolené je zábava. Nechte se inspirovat fotkami na internetu a zkoušejte vymyslet i vlastní nápadité kreace. Snažte se nekopírovat všechny nápady, a naopak se jim snažte vdechnout i své vlastní osobité kouzlo.

Komerční článek
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Pr článek

Důležité Události

Píše se na Deník.cz