Domácí

Silnici na Uherskohradišťsku pokryly lahve od piva. Vysypaly se z kamionu

Na silnici ve Starém městě na Uherskohradišťsku se v pondělí ráno vysypaly přepravky s pivem. Silnice byla hodinu zcela neprůjezdná. Na místě pomáhaly tři jednotky hasičů. O události informovali zlínští hasiči na svém facebookovém profilu.

Rozházené plastové přepravky, stovky rozbitých lahví a rozlité pivo. Takový pohled se naskytl řidičům, projíždějícím v časných ranních hodinách ulicí Brněnská ve Starém městě na Uherskohradišťsku. Desítky přepravek s pivem se tu vysypaly z kamionu.

"Krátce před šestou hodinou ranní byli požádáni hasiči o pomoc s úklidem pivních sklenic a přepravek, které se z kamionu vysypaly na silnici a pokryly tak na několika desítkách metrech tři jízdní pruhy," uvedli zlínští hasiči na svém facebookovém profilu.

Související obsah

Na místo nehody přijeli s úklidem pomoci profesionální hasiči ze stanice Uherské Hradiště a další dvě dobrovolné jednotky z Buchlovic a Starého města.

"Pivní bedny naskládali na krajnici, kde poté také nametli rozbité lahve. Velitel zásahu si na pomoc s úklidem povolal zametací vůz ze správy a údržby silnic, který povrch komunikace na závěr umyl a znovu zametl,“ dodali hasiči.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Spalovna v pražských Malešicích bude týden mimo provoz

Ve středu zachvátil spalovnu v Malešicích požár, několik dní až týden bude mimo provoz. Shořela jedna z budov rozsáhlého areálu. Do opětovného zprovoznění spalovny se bude pražský odpad vozit na skládky v okolí metropole.

Píše se na Deník.cz