Zajímavosti

Zlobila, tak ji rodiče šoupli na opuštěný ostrov. Dívku zachránili rybáři

Zlobila, tak ji rodiče šoupli na opuštěný ostrov. Dívku zachránili rybáři
Zdroj: Profimedia

Opravdu radikální způsob, jak zkrotit svoji rebelující pubertální dceru, zvolili v těchto dnech rodiče v Číně. Zlobivou ratolest vysadili na opuštěném ostrově jen o vodě a sušenkách. Pomoc jí nakonec poskytli projíždějící rybáři, na drsné výchovné metody si posvítila také policie.

Rodiče třináctiletou školačku na opuštěném ostrově v provincii Šan-tung na východě země nechali s nadějí, že v izolaci dospěje. Z nedobrovolného exilu ji nakonec zachránili projíždějící rybáři, které zburcovala a kteří přivolali muže zákona, píše britský Mirror.

Dívčin otec s matkou se nechali slyšet, že nevycválanou ratolest na kamenitý kousek země umístili proto, aby dostala "lekci o tvrdosti a příkořích života." Ke kontroverznímu kroku se odhodlali poté, co teenagerku vyhodili ze školy a celé dny trávila zavřená ve svém pokoji.

Související obsah

Ostrov, na kterém dívka skončila, je asi kilometr od pobřeží a je opuštěný už řadu let. Není na něm tekoucí voda ani elektřina. Teenagerka na místě po boku experta na přežití strávila dva dny, než na sebe upozornila projíždějící rybáře. Ti obratem zburcovali policii.

Mužům zákona následně dívka oznámila, že nemůže snést život na ostrově, kde její jedinou stravou byly sušenky a čistá voda. Policisté následně rodičům nařídili, aby rozrušenou ratolest odvezli zpět domů. Těm se sice nechtělo, ale nakonec uznali, že i za pouhé dva dny jejich nezvedená dcera vyspěla.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz