Domácí

Požár zachvátil vlak na Děčínsku. Hasiči evakuovali 17 cestujících

Požár zachvátil vlak na Děčínsku. Hasiči evakuovali 17 cestujících
Zdroj: HZS Ústecký kraj

Pořádně napilno měli ve čtvrtek ústečtí hasiči. Požár totiž zachvátil vlak na Děčínsku. Jednotky musely evakuovat 17 cestujících.

Událost se stala ve čtvrtek večer na nádraží v Dolních Habarticích na Děčínsku. "Pět jednotek zasahovalo u požáru vlaku,“ informovali na twitteru ústečtí hasiči.


Jednotky musely z vlaku evakuovat 17 cestujících. Strojvedoucí poté skončil v péči záchranářů. "Nadýchal se kouře a byl na místě ošetřený,“ doplnili hasiči. Na místě zasahovaly všechny složky Integrovaného záchranného systému (IZS).


Proč vlak začal hořet, zatím není úplně jasné. "Požár jsme lokalizovali a místo události si pak převzala jednotka Správy železnic (SŽ),“ uzavřeli hasiči.

Na Šumpersku začala náhle hořet lokomotiva. Více se dozvíte v následující reportáži:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Mladík se přiznal k vystřílení školy na Floridě, zavraždil 17 lidí

Nikolas Cruz se ve středu přiznal k masakru na střední škole v Parklandu na Floridě v roce 2018, při kterém zemřelo 14 studentů a 3 dospělí. Zda 23letý mladík dostane trest smrti, anebo doživotí, určí brzy soud. Podle soudkyně Elizabeth Scheererové jsou slyšení naplánována na celý listopad a prosinec, svědectví by mohlo začít v lednu.

Krátká zpráva

Evropský parlament udělil Sacharovu cenu Alexeji Navalnému

Evropský parlament udělil ve středu Sacharovu cenu za svobodné myšlení ruskému opozičnímu předákovi Alexeji Navalnému. Ten je momentálně vězněn v ruském vězení. Parlament ocenil jeho boj za svobodu a demokracii.

Píše se na Deník.cz